SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 05:52:58' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 05:52:58' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=05 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1659849

Spor Adamları Tam Not Verdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan Bodrum Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’ni, Bodrum’da çeşitli branşlardan görev yapan spor antrenörler ve yöneticiler ziyaret etti.

Spor Adamları Tam Not Verdi

Yapımı uzun yıllardan beri devam eden, tamamlandığında Bodrum’da büyük bir açığı kapatacak olan Bodrum Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi, profesyonel spor insanlarını ağırladı. Basketbol, voleybol, hentbol gibi branşlarda Bodrum’da faaliyet gösteren kulüplerin yöneticileri ve antrenörlerinin ziyaret ettiği tesise spor insanları tam not verdi.

Ziyarette AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ve MHP Bodrum İlçe Başkanı Bahattin Kul da yer aldı. Birkaç ay içinde faaliyete geçecek olan Bodrum Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nin son halini inceleyen spor insanları tesis hayata geçtiği anda Bodrum’da spor adına büyük bir adım atılacağını kaydederek; “Tesiste her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Bu tesis Bodrum’a büyük bir hizmet getirecek. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Tesisin bir an önce faaliyete geçmesi için sabırsızlanıyoruz” dediler.

BODRUM’DA BİRÇOK SPORCU YETİŞECEK

Ziyarette yer alan ve proje hakkında bilgiler veren AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ise şunları söyledi;

“Birçok spor dalında Bodrum’a zaferler kazandırmış çok önemli isimler ile bugün tesisleri inceledik. Kendilerinin değerli fikirleri çok önemli. % 90’ı biten ve birkaç ay içinde Bodrum’un hizmetine girecek olan Bodrum Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi ile ilgili bugün burada çok değerli öneriler aldık. Bakanlığımıza bu önerileri de ileteceğiz. Tesisimiz hayata geçtikten sonra Bodrum’da çok önemli sporcular yetişecek, gençlerimiz çok önemli eğitimler alacak. Hükümetimizin Bodrum’a verdiği değer ortada. Çok yakında birçok yeni projeyle Bodrumumuz çok güzel olacak. Bugün burada bizlerle birlikte olan ve değerli fikirleriyle bize yol gösteren hocalarımıza ve yöneticilerimize çok teşekkür ederiz” dedi.

İnşaatı sırasında yaşanan birçok aksilik nedeniyle uzayan projenin Mayıs ayı sonunda himzete girmesi bekleniyordu. Mart ortasında başlayan koronavirüs salgını projenin birkaç ay daha ötelenmesine neden oldu.