Sporculara Coşkulu Karşılama

Marmaris’te oynadığı play off maçında Marmarisgücü’nü 4-0 yenen Bitez Pedasa Gençlik ve Spor Kulübü, Bölgesel Süper Amatör Küme’ye yükseldi. Takım, Çırkan Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı.

Sporculara Coşkulu Karşılama

1. Amatör Küme’de ligi 2. bitiren Bitez Pedasa Gençlik ve Spor Kulübü,  deplasmanda oynadığı play off müsabakasında rakibi Marmarisgücüspor’u 4-0 mağlup ederek Bölgesel Süper Amatör Küme’ye yükseldi. 

Kulüp Başkanı Selçuk Kurt, Kulüp Müdürü İsa Bal, takım antrenörleri Lokman Vetter, Serkan Dikmen, Ahmet Tanrısever ve takım kaptanları Mahsun Bozkurt, Mehmet Karadağ ve Ertuğrul Şansal ile ligin başından beri hedefledikleri mutlu sona oyuncular, Marmaris dönüşünde büyük bir coşkuyla karşılandılar. 

Çırkan Mahallesi’ne gelen takım minibüsünü meşalelerle karşılayan mahalle sakinleri ve kulübün altyapı oyuncuları, üst lige yükselmeyi kutladı.
 
Kulüp Başkanı Selçuk Kurt, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Ligimiz deprem nedeniyle uzamıştı. Depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bu takımı zor şartlarda, 200 sporcusuyla, hocalarıyla bugünlere getirdik. Çırkan Mahallemize güzel bir şampiyonluk yaşattık.”