Sporun Nabzı Bu Programda Atacak

Bodrum Kent TV ekranlarında yeni bir spor programı başlıyor. Levent Bulut ve Tibet Ertan’ın birlikte hazırlayıp sunacağı programda, futbol başta olmak üzere tüm spor branşlarındaki gelişmeler ele alınacak.

Sporun Nabzı Bu Programda Atacak

Bodrum Kent TV’de geçtiğimiz yıllarda yayınlanan spor programlarının deneyimli ismi Levent Bulut ile altyapı basketbolunun önemli isimlerinden Tibet Ertan’ın hazırlayıp sunacağı “Kent Spor” isimli program, Salı günü ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyecek. Her Salı saat 14.30’da canlı olarak ekrana gelecek programda, Bodrumspor ve futbol ağırlıklı olmak üzere hentbol, basketbol, voleybol ile diğer spor branşları konuşulacak. 

Kent Spor’da farklı branşlardan spor insanlarını konuk edeceklerini dile getiren Levent Bulut, “Bodrum’da güncel spor olaylarını bu programda değerlendireceğiz. Ağırlıklı olarak futbol ve Bodrumspor olacak ama diğer spor branşlarını da ele alacağız. Her hafta oynanan maçlar ile oynanacak maçların değerlendirmesini yapacağız. Programda konuklarımız da olacak. Sporla ilgili tüm gelişmeleri takip edip yorumlayacağız. Tüm sporseverleri programımızı takip etmeye davet ediyorum.” diye konuştu.

Kent Tv ekranlarından canlı olarak yayınlanacak olan Kent Spor, aynı zamanda www.kenttv.net, Bodrum Kent Tv'nin YouTube ve Facebook sosyal medya hesaplarından da online olarak izlenebilecek.