Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:56:47' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:56:47' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658317

STRATEJİK BÜYÜME İÇİN YENİDEN YAPILANMA

Türk Amerikan İş Adamları Derneği, Bodrum Ticaret Odası (BODTO), Milas Ticaret ve...

STRATEJİK BÜYÜME İÇİN YENİDEN YAPILANMA
Türk Amerikan İş Adamları Derneği, Bodrum Ticaret Odası (BODTO), Milas Ticaret ve Sanayi Odası ile (BIC) Behrendt International Consulting ortak iş birliği ile düzenlenen stratejik büyüme toplantısına ,Dr. Joachim Behrendt konuşmacı olarak Bodrum’a davet edildi.
Şirketlerin mevcut ortamdan nasıl faydalanabileceği ve yeniden yapılanarak nasıl staretejik büyüme sağlayabileceği konusunda uzman (BIC) Behrendt International Consulting Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt, “Stratejik Büyüme için Yeniden Yapılanma” adlı semineri Bodrum’daki işletmecilerle paylaştı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, tüm dünyada etkili olan krizde bazı işletmelerin kapılarına kilit vurduğunu bazı işletmelerin ise hala bu dar boğazdan çıkma çabaları içinde olduklarını belirtti.
Türk Amerikan İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Terzioğlu, bu toplantının İzmir’de yapılacakken Bodrum’a alınmasının sevindirici bir olay olduğu belirterek, dernek hakkında kısa bilgiler verdi. Türk iş adamlarıyla Amerikalı iş adamları arasındaki ticaretin daha da büyüyerek dostlukla ve kültürel iletişimlerinin geliştirilmesi için dernek olarak gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

(BIC) Behrendt International Consulting Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt mali krizden ve finansal krizden bahsederek şirketlerin bu durumlarda neler yapması gerektiğini katılımcılarla paylaştı.
Behrent, Türkiye’nin bazı konularda doğru adımlar attığını, ÖTV gibi vergi indirimleriyle otomotiv ve beyaz eşya pazarını hareketlendirmeyi, bu alanda %70 ‘lik bir artış yaşattığını belirterek bunun böyle bir kriz döneminde güzel bir uygulama olduğunu söyledi.
Düzenlenen seminere, Milas Kaymakamı Bahattin Atçı, Bodrum Emniyet Müdürü Niyazi Turgay, BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Türk Amerikan İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Terzioğlu’nun yanı sıra çok sayıda iş adamı ve işletmeci katıldı.