SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:16:56' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:16:56' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660299

SUALTI ZENGİNLİKLERİMİZ MERCEK ALTINDA

Bodrum’da Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü ile Bodrum Karya Kültür...

SUALTI ZENGİNLİKLERİMİZ MERCEK ALTINDA
Bodrum’da Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü ile Bodrum Karya Kültür Sanat ve Tanıtma Vakfı (BOSAV) işbirliğiyle çalıştay düzenlendi.

Çalıştaya, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Cumhur Güven Taşbaşı, BOSAV Başkanı Tufan Turanlı ve çok sayıda turizmci katıldı.

BOSAV Başkanı Tufan Turanlı da çalıştayın ilk oturumunda ortaya çıkan sonuçtan mutlu olduğunu ifade etti. Konuyla ilgili kurumların tümünün çalıştaya katıldığını anlatan Turanlı, şunları söyledi:

''Tanıtıma yönelik görüşmelerimiz olacak. Büyük bir hazinenin üzerinde oturuyoruz. Bunları ülkemiz açısından nasıl değerlendirebiliriz' Bizim ana hedefimiz bunların tanıtılması, değerlendirilmesi en başında da korunmasının sağlanması'' dedi.

Turanlı, Yassıada'ya yapılması planlanan dalışa ilişkin soruya ise şu yanıtı verdi:

''Bizim çalıştaydaki hedefimiz somut sonuçların ortaya çıkarılmasıydı. Yarın da açılması arzu edilen, uzun yıllardır düşünülen sualtı dünyasına katkısı olacak Yassıada'da üstteki batıkların dalışa açılması yolunda adım atmaktı. Ne yazık ki buradaki toplulukta olması gereken Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü bu toplantıya gelmedi. Onların onayında olan bir izni de vermedi. Dolayısıyla bu önemli faaliyet tamamen suya düştü. Çekim için gelen Japon ekibi dalış yapamayacak. Kanunda bu tip yerlerin sportif dalışlara yasak olduğu var ancak bizim yapacağımız dalış sportif değildi. İnceleme dalışıydı. Yanlış yorum olduğunu düşünüyorum'' dedi.