SULTANBEYLİ, BODRUMSPOR'UN HATASINI AFFETMEDİ

Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Spor Toto 3. Lig ikinci grupta 26’ıncı hafta karşılaşmasında...

SULTANBEYLİ, BODRUMSPOR'UN HATASINI AFFETMEDİ
Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Spor Toto 3. Lig ikinci grupta 26’ıncı hafta karşılaşmasında kendi sahasında Sultanbeyli Belediyespor’a 1-0 mağlup oldu.

Bodrum İlçe Stadı’nda güneşli bir havada oynanan karşılaşmada, sıkı müdafaa ve adam adama markajı ile sahada istediği gibi oynayan Sultanbeyli Belediyespor gülen taraf olurken, karşılaşmanın ilk devresinde her iki takımda pozisyon bulamadı. Karşılaşmanın 71’inci dakikasında Bodrumsporlu futbolculardan seken topu, Emircan aşırtma bir vuruşla kaleye göndererek karşılaşmanın tek golünü attı.

Rakip Takımın golünden sonra Bodrumspor ataklarını arttırsa da ceza çizgisi yakınında yaptıkları vuruşlar isabetsiz oldu. Sultanbeyli Belediyespor kalecisi Hasan ve müdafaa oyuncusu Tayfun, Bodrumsporlu oyunculara fırsat tanımadılar.

Karşılaşma boyunca iki takım oyuncularına toplam 8 sarı kart gösteren karşılaşmanın hakemi Serkan Önsal’ın verdiği birçok karar seyirciler ve teknik ekipler tarafından büyük tepki çekti.

Bodrum İlçe Stadı’nda oynanan karşılaşmayı yaklaşık 2 bin kişi izlerken, maçı izleyenler arasında Bodrum Kaymakamı D. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Barış Duman, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’da bulunuyordu.