Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 07:49:38' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 07:49:38' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=07 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658252

SÜPER LÜKS YATTA TACİZ SKANDALI!

Yunanistan'ın Santoroni adası açıklarında demirleyen ve Sarkozy'nin danışmanına...

SÜPER LÜKS YATTA TACİZ SKANDALI!
Yunanistan'ın Santoroni adası açıklarında demirleyen ve Sarkozy'nin danışmanına ait olan yatta iki aydır aşçı olarak çalışan bir kadın, yatın kaptanı tarafından cinsel tacize uğradığı iddiasıyla adli makamlara suç duyurusunda bulundu.

Edinilen bilgiye göre, bazı televizyon programlarında da yer alan ve 5 yıldızlı otellerde aşçılık yapan E.G.S., birkaç ay önce Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin Rusya İlişkileri danışmanlarından J.P.T.'nin sahibi olduğu şirkete ait 'Leydi Diane' adlı lüks yatta aşçı olarak çalışmaya başladı.

Yunanistan'ın Santoroni adası açıklarına demirleyen tekne hazırlıklarını tamamladıktan sonra Fransa'dan gelecek olan sahibini beklemeye başladı. Fırtına nedeni ile tekneye gelmekten vazgeçen tekne sahibi, kaptana Kos adasına geçmeleri talimatını verdi.

Kos adasına yanaşan 32 metrelik lüks yatın 5 personeli karaya çıktı. Personelin yattan ayrılmasının ardından kaptan B.Ç. ve E.G.S. adlı aşçı kadın teknede yalnız kaldı. İddiaya göre tekne kaptanı, 3 saat sonra E.G.S'nin kaldığı kamaraya girerek tacizde bulundu. Bu sırada personelin tekneye dönmesi ile E.G.S, kamarasından kaçarak kurtuldu.

Bodrum'a döner dönmez adliyeye giderek suç duyurusunda bulunan E.G.S, bugün savcılığa çıkarak ifade verdi. Adliye çıkışı yaşadıklarını anlatan E.G.S, olayın artık adli makamlara intikal ettiğini belirterek, "Tekne kaptanının tacizine uğradım ve şikayetçi oldum. Olaylar bu şekilde gelişti. Tacize uğradıktan sonra sahil güvenlik ekiplerini aradım. Can güvenliğim olmadığını ve beni tekneden almalarını söyledim. Onlarda tekne ile gelip beni aldı. Az önce savcıya ifademi verdim. Artık olay yargıda, umarım adalet tecelli eder" dedi.

Davaya bakan E.G.S'nin Avukatı Merve Aydoğan Kaplan ise, savcıya ifade verdiklerini söyleyerek, "Müvekkilim bu saldırı ile ilgili sahil güvenlik birimlerine şikayette bulunmuştu Türkiye karasularına çıkar çıkmaz. Olay Santoroni'de gerçekleşmişti çünkü. Şuanda Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde ifademizi verdik. Olay yargıya intikal etti ve tutuklama talebinde bulunduk" diye konuştu.

Yaşanan olayın ardından sahil güvenlik ekipleri, tekne kaptanı ve o gün teknede bulunan 4 personelin ifadelerine başvurdu. 'Leydi Diane' isimli Amerika Bayraklı teknenin ise Bodrum'dan ayrılmasına izin verilmedi. Yaşanan olayların ardından tekneden ayrılan Fransız sahibinin ise ifadesine başvurulacağı öğrenildi.

Öte yandan taciz iddiasını yalanlayan tekne kaptanı B.Ç ise E.G.S'yi sadece kurallara uymadığı için kamarasında uyardığını ve hukuki yollara başvurarak hakkını arayacağını belirtti.