Survivor'ın İlk Gününde Göz Doldurdu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor ilk bölümüyle Türkiye'yi ekran başına kilitledi. Yarışmaya Bodrum'dan katılan Yiğit Alp Poyraz, gösterdiği performans ile daha ilk günden yıldızı parlayan isim oldu.

Survivor'ın İlk Gününde Göz Doldurdu

Survivor 2021 başlar başlamaz gündem oldu. Yeni yarışmacıların bazıları ilk günden öne çıktı. Bunlardan biri de Yiğit Poyraz oldu. Survivor 2021'in ilk bölümü nefesleri kesti. Ünlüler takımı ile gönüllüler takımı birer ödül oyunu kazanırken günün sonunda yapılan konsey gönüllüler takımı için zor geçti.

Yarışma başlar başlamaz bazı yarışmacılar özellikleri ve parkur performnaslarıyla öne çıktı. Bunlardan biri de Yiğit Poyraz oldu. Poyraz, programın yayına girmesiyle sosyal medyada hakkında en çok arama yapılan isimler arasına girerken Twitter'da uzun süre TT listesinde kaldı. Poyraz'ın sosyal medya takipçilerinde ise çok büyük artış gözlendi. 

Bodrum'un tanınan iş insanları Asiye- Dr. Oğuz Poyraz çiftinin çocukları olan Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlk ve orta eğitimini Sakarya ve Bodrum'da tamamlayan Poyraz, lise eğitimini İstanbul Robert Koleji'nde üniversite eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Üniversite eğitiminin 1 yılını Avustralya'da Sydney Üniversitesi'nde geçirdi. Poyraz, 2 yıldır tekstil sektöründe uluslarası markaların temsilciliğini yapan aile şirketi Eylül Tekstil'de çalışıyordu.