SÜSLÜ CELALİN ACI GÜNÜ!

Bodrum'da "süslü Celal" olarak tanınan emekli trafik polisi Celal Oğuztan'ın eşi...

SÜSLÜ CELALİN ACI GÜNÜ!
Bodrum'da "süslü Celal" olarak tanınan emekli trafik polisi Celal Oğuztan'ın eşi 68 yaşındaki Benhür Oğuztan, geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, bir süredir ilçedeki özel bir hastanede kemoterapi gören Benhür Oğuztan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Merhume Oğuztan için bugün öğle saatlerinde Bodrum Belediye Meydanındaki Adliye caminde öğle namazına müteakiben cenaze namazı düzenlendi.

Törene, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon başta olmak üzere, CHP İlçe Başkanı Recai Seymen, MHP İlçe Başkanı Asım Başaran bazı siyasi parti üyeleri eski Muğla eski İl Emniyet Müdürlerinden Emin Körpe, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğünde rütbeli bazı amirler ile polis memurları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bodrum'da 1985 yılında görev yapan ve ilçede ilk motorize trafik polisi olduğu öğrenilen süslü Celal lakaplı Celal Oğuztan, 2000 yılında emekli olduktan sonra Bodrum'a yerleşti. Hayat arkadaşını kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Oğuztan, sevenlerinin başsağlığı dileklerini kabul ederek, "Acımız çok büyük. Eşim bir süredir tedavi görüyordu. Ama kurtaramadık. Çok üzgünüz" dedi.

Merhume Benhür Oğuztan'ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Adliye Caminden alınarak Gümbet Karaburgaz Mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye katılan yakınlarının ise oldukça üzgün oldukları gözlendi.