Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 03:50:23' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 03:50:23' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=03 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656414

Tapu Müdürlüğü İle Protokol İmzalandı

Milas Belediyesi ile Milas Tapu Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokole göre iki kurum arasındaki emlak beyan değeri işlemleri artık elektronik ortamda gerçekleşecek.

Tapu Müdürlüğü İle Protokol İmzalandı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Tapu Müdürü Mehmet Cavit Burunsuz tarafından imzalanan protokolde, Belediye ile Tapu Müdürlüğü arasındaki işlem yoğunluğun azaltılması ve vatandaş memnuniyeti hedefleniyor.

İmza töreninde açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, “Tapu işlemleri sırasında istenilen  emlak beyan değeri almak için artık belediyemize gelmeye gerek kalmayacak. Vatandaşlarımızın belediyemize bir vergi borcu yoksa bu işlem artık güvenli elektronik ortamda gerçekleşecek”dedi. 

Belediye ile Tapu müdürlüğü arasındaki işlem yoğunlunu azaltmak adına böyle bir protokol imzaladıklarını belirten Başkan Tokat, “Tapu İşlemlerinde topu harcına esas olmak üzere talep edilen emlak beyan değerinin elden alınarak ibraz edilmesindeki zaman kaybının ve yoğunluğun azaltılması ve bu belgenin güvenli elektronik ortamda alınmasını sağlıyoruz. Böylece işlem süreçleri kısalacak ,verimlilik artacak ve personelin iş yükü azalacak. Bu anlamda vatandaşlarımızın da memnuniyeti artacak” dedi.