Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 04:29:54' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 04:29:54' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=04 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658130

TARAFTARDAN BODRUMSPOR'A MORAL DOPİNGİ...

Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un Cumartesi günü oynayacağı Denizli Büyükşehir Belediyespor...

TARAFTARDAN BODRUMSPOR'A MORAL DOPİNGİ...
Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un Cumartesi günü oynayacağı Denizli Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi Bodrumlu taraftarlar, B.B.Bodrumspor tesislerine giderek futbolculara moral dopingi verdi.

Bodrumspor 1931 Taraftarlar Derneği ve Asi Tayfa taraftar grubu üyeleri önceki gece B.B. Bodrumspor’un Gümbet’te ki tesislerine giderek, B.B. Bodrumspor’un Cumartesi günü saat 13:30’da başlayacak Denizli B.Ş.Belediyespor maçı öncesi futbolculara moral verdiler.
Yaklaşık 100 kişilik grup Gümbet Pazar Yeri’nde toplanarak tezahüratlar eşliğinde tesislere yürüdüler. Tesislere yaklaştıklarında taraftarların tezahürat seslerini duyan B.B. Bodrumsporlu futbolcular’da tesislerin önüne çıkarak taraftarları karşıladılar. Yaklaşık 20 dakika boyunca susmayarak takıma destek tezahüratlarında bulunan taraftarlar yanlarında getirdikleri çok sayıda yeşil meşaleyi aynı anda yakınca, gece bir anda gündüze döndü.

Taraftarlar adına futbolculara konuşma yapan Bodrumspor 1931 Taraftarlar Derneği Başkanı Tamer Yaman, iki deplasmana gelemediklerini ancak alınan sonuçlara aldanmadıklarını belirterek, “Benim gözlemlediğim kadarıyla kimse bizim bileğimizi bükemedi şu ana kadar. Belki berabere kaldık, belki yenildik ama ben şuna inanıyorum kimse bizim bileğimizi bükemedi. Herkes bizim kötü gittiğimizi düşünüyor ama biz kötü gitmiyoruz, biz sizlere inanıyoruz ve sonuna kadar yanınızdayız. Daha öncede şunu söylemiştik; Başınız dik, omuzlarınız dik olsun, biz sizin her zaman yanınızdayız. Biz sizlerin başarılı olacağınıza inanıyoruz. Kimse moral bozukluğu içinde olmasın. Biz sizin iyi gittiğinizi düşünüyoruz ve bu hafta inşallah galibiyet serisi başlayacak. Biz sizlere inanıyoruz ve sizlere tekrar teşekkür ediyoruz. Üzerinizdeki forma sırılsıklam olana kadar mücadele ediyorsunuz, daha da edin. Biz sizin her zaman arkanızdayız” dedi.

Asi Tayfa taraftar grubu üyelerinden Aykan Bardak’ta, “Ben sizi futbolcudan çok birer abi olarak seviyorum” diyerek şunları söyledi;
“Burada beraber okuduğum Yasin’de var, Metehan’da var, hep beraber büyüdük. Burada geçen seneden Selçuk abi olsun, Agah abi olsun, Onur abi olsun, Tolga abi olsun, Erkan abi olsun geldikten sonra bize o kadar futbol zevki vermeye başladınız ki futbola doyamadık. Ben futbola hayran biriyim ve sizleri izlerken futbola hayran kalıyorum. Bende futbol oynuyordum ama holiganlığı seçtim nedense bunu bilmiyorum. Sizi izlediğim zaman inanın size üzülüyorum çünkü oynadığınız futbolun karşılığı bu değil”

Bardak, futbolculardan Cumartesi günü oynanacak Denizli B.Ş.Belediyespor maçı için galibiyet sözü istedi.

B.B. Bodrumsporlu futbolcular adına konuşan takımın en büyüğü Kemal Özyurt ise taraftarlara bu anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi;

“Ben bu sene Bodrumspor’a yeni katıldım. Geçen sene çok başarılı bir sezon geçirmiş arkadaşlarım sizlerle beraber ve amatörden profesyonel lige yükselmişler. Bu sene de ben takım olarak iyi futbol oynadığımıza inanıyorum. İlk önce şunu söylemek istiyorum burada çok güzel bir arkadaşlık var. Ben buraya geldim hiçbir zaman yabancılık çekmedim. Arkadaşlar sağolsun yeni gelen arkadaşlarla birlikte benide hemen içlerine kabul ettiler. Senin de dediğin gibi takımın üzerinde bir şanssızlık var. İyi futbol oynuyoruz. Ligin liderini de gördük, ikincisini de, üçüncüsünü de gördük burada oynadığımız futbol ile ezdik hepsini. İnşallah bu Denizli maçı ile beraber, bizler kendi aramızda da konuşuyoruz ve bir çıkış yakalamak istiyoruz artık. Bu Denizli maçı başlangıç olacak inşallah bizim için. İki üç maç bir seri yakaladık mı çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum ben. İnşallah bu hafta içinde ben takım arkadaşlarıma güvendiğim için sizlere bu sözü burada veriyorum”

Taraftarlar takıma bu sene gelen golcü Mümin Aysever’e destek tezahüratlarında bulunarak bu hafta kendisinden gol ve goller beklediklerini belirterek futbolculara baklava ikram ettiler. Birlikte baklava yiyen futbolcu ve taraftarlar daha sonra birlikte tezahürat yaparken, taraftar yine tezahürat yaparak tesislerden ayrıldı.