Taraftarlardan Moral Desteği...

Bodrumspor taraftarları, ligde evinde ilk maçını oynayacak Bodrumspor’un futbolcuları ve teknik heyetine destek ve moral vermek için tesislere gitti.

Taraftarlardan Moral Desteği...

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye liglerinde maçlar seyircisiz oynanacak. Yeşil- beyazlı taraftarlar da maç öncesi futbolcular ve teknik heyete destek verdi. 

Akşam saatlerinde kulübün Gümbet Mahallesi’ndeki tesislerine giden Asi Tayfa ve Bodrumspor 1931 Taraftar Derneği, futbolcular ve teknik heyete desteklerini ifade ederek “Öncelikle hastalıksız ve sakatsız bir sezon geçirmeyi temenni ediyoruz. Yeni gelen arkadaşlara da hoşgeldiniz diyoruz. Sahamızda ilk maçımıza çıkıyoruz. Bizim Bodrumspor olarak başımız dik, omuzlarımız dik olsun arkadaşlar. Geçtiğimiz sezonda bazı ekonomik sıkıntılar yaşandı. Bu sene Fikret Bey’in destekleriyle en azından ekonomik sıkıntıları olmayan bir kulübüz. Sizden ricamız sahada bunu en iyi şekilde verin. Futbolun içinde yenmek yenilmek her zaman var. Biz ilk maçımızı da izledik. Çok şükür rakipten çok daha üstündük. Yarınki maçta size başarılar diliyoruz. İyi günde kötü günde bu taraftar her zaman sizin arkanızda. Eğer yasaklar olmasa Türkiye’de hangi deplasmana giderseniz gidin, kilometrenin bizim için önemi yok, bizi göreceksiniz” diye konuştular.  

Teknik Direktör Tarık Daşgün ise duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Çok teşekkürler, çok farklı bir moral oldu. İnşallah burada iyi bir başlangıç yapacağız. Çok iyi niyetli, yüreğini koyan çocuklarla bir aradayız. Geçen hafta iyi top oynadık, yarım ataktan gol yedik. Ama çok çok umutluyum. Siz orada olamasanız da buradan gösterdiğiniz manevi destek bizim arkamızda her zaman bir güç. İnşallah bir arada olduğumuz günler de gelir.”

Taraftarlar daha sonra Bodrum İlçe Stadı’na giderek tezahüratlar yaptı. Yeşil- beyazlı taraftarlar üzerinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin de bulunduğu “Mavi gözlü bir devin asaleti var kanımda. Asi Tayfa her zaman yanınızda” pankartı tribünlere astı.