Tatlıses, Bodrum'da Karakolluk Oldu!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses, iddiaya göre bir arsa alış-verişi bahanesiyle babasını dolandırmaya çalışan kişilerle yaşananlardan dolayı Bodrum'da karakolluk oldu.

Tatlıses, Bodrum'da Karakolluk Oldu!

Bodrum'da karakolda ifade verirken görüntülenen İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses bugün Bitez'deli Tatlıses Çiğköfte'de objektiflere takıldı. Tatlıses yaşananların çok önemli olmadığını söyleyerek, İbrahim Tatlıses'in önceki gün twitterda yaptığı paylaşımlarla “Babamız bizim canımızdır” dedi.

Dün Akşam saatlerinde karakolluk olan Ahmet Tatlıses babasını dolandıracak olan kişilerle karşı karşıya geldiği için Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne ifade vermeye gittiği öğrenildi. İbrahim Tatlıses’in Bodrum’da üzerine olan bir arsayı satmak için görüştüğü kişilerin dolandırıcı olduğunu anlayınca yanındaki arkadaşlarıyla beraber arsayı alacak kişilerle buluştu. Arsayı alacak kişileri darp eden Ahmet Tatlıses karşı tarafın şikayetçi olması üzerine karakola giderek ifade verdi.

Olaydan yaklaşık 2 saat önce sosyal medyadan açıklama yapan İbrahim Tatlıses “İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çokta seviyorum be arkadaş neden” yazmıştı.

Bu paylaşımın ardından Ahmet Tatlıses Karakolluk olunca, İbrahim Tatlıses'in bahsettiği kişinin Ahmet Tatlıses olduğu iddia edilmişti. Konunun ortaya çıkmasının ardından İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabında bir açıklama daha yaparak, "Dün Twitter’dan paylaştığım bir yazımın bugün çok yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu üzülerek gördüm. Benim bahsettiğim konu çok başkayken, olayın oğlum Ahmet Tatlıses’e bağlanmasına çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Ahmet Tatlıses ise konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmazken, Bodrum’daki Tatlıses Çiğköfte dükkanında objektiflere takıldı. Tatlıses, "Bodrum burası. Tatil güzel, ufak bir mesele vardı halletik” dedi.