TED KOLEJİ’NİN RENKLİ 23 NİSAN ŞENLİĞİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla TED Bodrum Koleji'nce bir...

TED KOLEJİ’NİN RENKLİ 23 NİSAN ŞENLİĞİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla TED Bodrum Koleji'nce bir çocuk şenliği gerçekleştirildi. Şenlikte renkli görüntüler ortaya çıktı.

Bugün öğle saatleride Ortakent-Yahşi Mahallesi’ndeki Funtown isimli işletmede gerçekleştirilen şenliğe çok sayıda öğrenci ve velisi katıldı.

TED Bodrum Koleji öğrencilerinin halkoyunları gösterileri ile başlayan organizasyonda magnet, taş, tişört, yüz boyama, ritim, origami, masal, doğa, hazine avı atölyeleri, bilim uygulamaları ve jimnastik gösterileri gerçekleştirildi.

Kurumun anaokulu ve ilkokul müdürü Meryem Ebrem, Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Bugün çocuk olma günü, hepimiz çocukça eğleniyoruz. Etkinliğimizi her yıl kendi okulumuzun bahçesinde yapıyorduk. Ama bu yıl daha çok çocukla buluşmak için Funtown ile işbirliği yaptık ve Bodrumlu çocuklarla burada el ele eğleniyoruz. Etkinliklerimizde bilim uygulamaları, robotik, kodlama, yüz boyama, taş boyama var. Çocuklarımızın kulüp çalışmalarında hazırladığı etkinlikler var” İfadelerini kullandı.

Öğrencileri ile birlikte oyun hamuru yapan ilkokul öğretmeni Gizem Orhan da "Burada oyun hamuru yapıyoruz. Mısır nişastası, yağ, limon suyu ve biraz da tutkalla yapıyoruz. Biz destek verip çocukların kendilerinin yapmasını sağlıyoruz" dedi.

Öğrencilerin gösterileri de izleyenlerin beğenisini kazandı. Etkinliğe katılanlar güzel havanın da etkisiyle bayram havası içerisinde güzel bir gün geçirdi.