TED MEŞALE FESTİVALİ'NİN FİNALİNİ YÜKSEK SADAKAT YAPTI...

TED Bodrum Koleji Öğrenci Meclisi'nin düzenlediği ve çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği...

TED MEŞALE FESTİVALİ'NİN FİNALİNİ YÜKSEK SADAKAT YAPTI...
TED Bodrum Koleji Öğrenci Meclisi'nin düzenlediği ve çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği ‘Meşale Festivali’nin finalinde ünlü rock grubu Yüksek Sadakat sahne aldı.

Yıl boyunca çalışan, sınavlara giren öğrenciler festivalde doyasıya eğlenerek yılın yorgunluğunu attı, yaza merhaba dediler. Tüm aşamaları TED Bodrum Koleji Öğrenci Meclisi TEDSES tarafından organize edilen ve Okul Aile Birliği tarafından desteklenen Meşale Festivali'nde gün boyu eğlenceli yarışmalar düzenlendi, yiyecek - içecek, hediyelik eşya stantları açıldı. Öğrenciler ayrıca Batesmotelpro’nun kurucularından oyuncu, reklam yazarı, youtuber Tansu Tunçel ile buluştu.

Öğrenci ve velilerin yoğun ilgi gösterdiği festivalin finalinde Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Yüksek Sadakat, TED Bodrum Koleji öğrencileri ve Bodrumlu gençlerle buluştu. TED Bodrum Koleji Okul Orkestrası’nın ön grup olarak sahne aldığı konserde bir de sürpriz yaşandı. Yüksek Sadakat son albümündeki en sevilen parçaların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarından birkaçını ünlü müzisyen Birsen Tezer’le birlikte seslendirdi.