Teklif Verme Süresi Uzatıldı!..

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca (ÖİB) satışa çıkarılan 5 ildeki taşınmazlar için son teklif verme tarihi uzatıldı. Taşınmazlar arasında Bodrum'dan da 8.185 metrekarelik bir arsa var...

Teklif Verme Süresi Uzatıldı!..

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca (ÖİB) aralarında Bodrum'un Türkbükü Mahallesi sınırları içerisinde, Küçükbük'te bulunan bir parselin de yer aldığı, Aydın, İstanbul, Diyarbakır, Ankara, Muğla'da bulunan taşınmazlar için yapılacak ihalenin son teklif verme tarihi uzatıldı. Özelleştirme süreçlerine yönelik ÖİB'in yatırımcılara ilişkin ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Aydın'ın Didim ilçesindeki taşınmaz için yapılacak ihalenin son teklif verme tarihi 26 Kasım saat 18.00'e kadar uzatıldı. İstanbul'un Şile, Diyarbakır'ın Kayapınar, Ankara'nın Gölbaşı ve Muğla'nın Bodrum ilçelerindeki taşınmazlar için son teklif verme tarihi de 27 Kasım saat 18.00'e çekildi.

Resmi gazetede yayımlanan kararda Bodrum'da satılacak parsel ile ilgili olarak, "Muğla ili, Bodrum ilçesi, Türkbükü Mahallesi, 254 ada 63 parseldeki taşınmazlar için yapılacak ihalelerin son teklif verme tarihi 27.11.2020 Cuma günü, saat 18.00’e kadar uzatılmıştır" açıklaması yapıldı.