The Bodrum Cup Başlıyor...

Aralıksız 31 yıldır Bodrum’un ve Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunan The Bodrum Cup, 21 Ekim’de Kampana Töreni’yle görkemli bir başlangıç yapıyor. 

The Bodrum Cup Başlıyor...

Aralıksız 31 yıldır Bodrum’un ve Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunan The Bodrum Cup, 21 Ekim’de Kampana Töreni’yle görkemli bir başlangıç yapıyor. 

22 Ekim’de başlayacak yarışlar, 26 Ekim’e kadar devam edecek ve denizcilerin kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Nefes kesen yarışların yanı sıra birçok etkinlik de yelken tutkunlarını bekliyor olacak.

Amerikan Hastanesi’nin isim sponsorluğu ve Yalıkavak Marina’nın ana sponsorluğuyla bu sene 31’inci yılını kutlayan The Bodrum Cup, geleneksel Kampana Töreni’yle başlıyor. The Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras, The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Bodrum Amerikan Hastanesi Başhekimi Yusuf Babayiğit ve Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan’ın katılacağı Kampana Töreni, yarışlar kadar unutulmaz etkinliklerin de başlangıcı anlamına geliyor. Kampana Töreni’nin ardından sahneye çıkacak Mehmet Erdem, American Hospital The Bodrum Cup’ın başlangıcını tüm Bodrum ile birlikte müjdeleyecek. Mandalin’de gerçekleştirilecek kampana töreni saat 21.00’da başlıyor. Konser saati ise 22.00. 

22 Ekim’de Bodrum – Bodrum rotasında gerçekleşecek Amerikan Hastanesi “İz Bırakanlar: Yusuf Çolak, Murat Dedeman, Ria Van Den Brink” Etabı’yla başlayacak toplam 71 mil uzunluğundaki yarışlar; 23 Ekim’de Bodrum – Kissebükü rotasında gerçekleşecek Anadolu Sigorta Etabı, 24 Ekim’de Kissebükü – Kissebükü rotasında gerçekleşecek Metro Etabı ve 25 Ekim’de Kissebükü – Gümüşlük rotasında gerçekleşecek Opet Etabı’yla devam edecek, 26 Ekim’de Gümüşlük – Yalıkavak Marina rotasında gerçekleşecek Yalıkavak Marina Etabı’yla da bitecek.