Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 05:36:47' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 05:36:47' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=05 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658169

TİPOĞLU BODRUM'A VEDA ETTİ

Muğla İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu veda ziyareti için geldiği Bodrum’da ilk...

TİPOĞLU BODRUM'A VEDA ETTİ
Muğla İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu veda ziyareti için geldiği Bodrum’da ilk olarak Kaymakam Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı da ziyaret ederek vedalaştı.

Memleketi Kars’tan Milletvekili Aday adayı olan Veysal Tipioğlu, Muğla’dan ayrılmadan önceki ilçe ziyaretlerini Bodrum ile sürdürdü. Bodrum’da çeşitli kurumlara veda ziyaretleri için gelen Tipioğlu, Kaymakam Dr. Gödekmerdan ile bir araya gelerek vedalaştı.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan şunları söyledi;

"İl Emniyet Müdürümüz çalışmalarına siyasi arenada sürdürme kararı almış, kamu görevi sona erdiği için bizleri ziyarete gelmiş. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Kendisi oldukça başarılı sevdiğimiz bir çalışma arkadaşımızdı. Allah yolunu açık etsin” dedi.

Veysal Tipoğlu Kaymakamlık ziyaretinin ardından Bodrum'daki diğer ziyaretlerini de tamamlayarak ilçeden ayrıldı.