SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:58:26' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:58:26' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660236

TOLGA ÇANDAR'DAN SARSACAK AÇIKLAMALAR!

CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, Bodrum'da atamanın ardından yaşanan istifalarla...

TOLGA ÇANDAR'DAN SARSACAK AÇIKLAMALAR!
CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, Bodrum'da atamanın ardından yaşanan istifalarla ilgili olarak "CHP Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcılarıyla defalarca görüştük ancak onlar, ön seçimle birinci sıradan milletvekili olmuş Tolga Çandar'ı dinlemek yerine sermayenin ünlü bazı isimlerini dinlemeyi tercih etmişlerdir" dedi.

Muğla Şehir Gazetesine açıklamalarda bulunan CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, Bodrum Belediye Başkan aday adaylarından Ümit Baltutan'ın partisinden istifa etmesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, partisinin aday belirleme yöntemlerini eleştirdi. CHP Genel Başkanı ve ilgili beş genel başkan yardımcısıyla defalarca görüştüğünü ve Muğla genelinde nasıl bir aday belirleme yöntemi tercih edilmesi gerektiğini anlattığını söyleyen Çandar, "Bizim yerimize sermayenin ünlü bazı isimlerini dinlemeyi tercih ettiler" dedi.

Bodrum aday adaylarından Ümit Baltutan'ın dürüstlüğü,partililik bilinci,insanlığı ve mücadeleci kişiliğiyle kendisinin yol arkadaşı olduğunu belirten Çandar, "Bence şu anda Bodrum Belediye Başkanlığı'nı bu nitelikleriyle en çok hak edenlerden biridir. Bu nitelikler yalnızca Ümit Baltutan için değil ,partimizin içinden gelen diğer dört aday arkadaşım için de geçerlidir" diye konuştu.

Bodrum İlçe Örgütü ve Muğla İl Örgütü ile seçim sürecinin en başından bu yana ön seçim konusunda hemfikir olduklarını söyleyen Çandar, "Buna rağmen ne yazık ki susmuşlardır ve bu antidemokratik uygulamaya çanak tutmuşlardır" dedi. Çandar, CHP Genel Merkezi'ne, il ve ilçe örgütlerine şöyle seslendi:

"İlk gençlik yıllarımdan başlayarak ,devrimci demokrat kimliğimin geliştiği memleketim olan Bodrum'a tertemiz bir aday önerdiğimi sözde üst düzey yöneticiler bilmiyorlar mı ' Yazıklar olsun ! Bu durumda benim için yapılacak iki şey vardır ; birincisi istifa etmek , bu seçeneğe başta Ümit Baltutan olmak üzere Muğla'nın pek çok yerinden arkadaşlarımız itiraz etmiştir. İkincisi ki bu seçenek tüm arkadaşlarımızın önerisidir.İçeride kalıp bu rantiyelere karşı yıllardır yaptığımız gibi mücadele etmek. İşin iç yüzünü bilmeden bizleri eleştirenlere de ne Ümit Baltutan'ın, nede benim yurtsever devrimci kimliğimizi ,kişiliğimizi sorgulamak hadlerine değildir" dedi.