Toplu Taşımaya Zam Talebi Var

Bodrum Şoförler Odası ve Milas Şoförler Odası, akaryakıt zamları üzerine zor duruma düştüklerini vurgulayarak, şoför esnafının toplu taşımaya zam talebini Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na iletti.

Toplu Taşımaya Zam Talebi Var

Son günlerde akaryakıta gelen zamlar, vatandaşları olduğu gibi şoförleri de zor duruma soktu. Toplu taşıma alanında faaliyet gösteren şoförler, zaten pandemi sebebiyle zor günler yaşadıklarını ifade ederek akaryakıt zamları üzerine yaşadıkları sıkıntıları bağlı bulundukları odalara iletti.

Milas Şoförler Odası ve Bodrum Şoförler Odası, akaryakıt artışı ve girdi maliyetlerindeki artış üzerine şoförlerin zam talebini Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bildirdi.

Konuyla ilgili sosyal medyada bir açıklama yapan Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, “Son günlerde akaryakıt fiyatlarındaki ve araç giderlerindeki artış sebebiyle esnaflarımız zora düşmüştür. Bu bağlamda Milas Şoförler Odası ve Bodrum Şoförler Odası olarak birlikte Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığına taşıma fiyatlarına zam talebimizi ilettik. Esnafımıza hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.