TORBA UNLU MAMÜLLERİ HİZMETE GİRDİ

İbrahim Çelik, Serkan Tiryaki, Hüseyin Çirkin, Kemal Değirmenci ve Ali İhsan Keskin'den...

TORBA UNLU MAMÜLLERİ HİZMETE GİRDİ
İbrahim Çelik, Serkan Tiryaki, Hüseyin Çirkin, Kemal Değirmenci ve Ali İhsan Keskin'den oluşan 5 ortaklı Torba Unlu Mamülleri Gıda İnşaat Turizm Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, düzenlenen açılış kokteyliyle yeni konseptiyle Torba'da hizmete girdi.

Torba'da uzun yıllardır hizmet veren işletme, yeni konseptiyle müşterilerini ağırlayacak. Kaliteli hizmeti Bodrumluların ve Bodrum'a tatile gelenlerin hizmetine sunmayı amaçlayan firma, ekmek çeşitlerini artırarak yeni ürünler keşfetmeyi amaçlıyor. Canlı müzik eşliğinde yapılan açılış törenine, aralarında Bodrum'un seçkin iş adamlarının da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan İbrahim Çelik, Torba unlu mamüllerinin yenilenmiş konseptini dost ve müşterilerine sunduklarını söyledi. Unlu mamüller ve ekmekçilik anlayışına yenilikler getirdiklerini sözlerine ekleyen Çelik, şöyle konuştu:

"Adımızı Karya fırınla birleştirdik. Yeni yüzümüz klasik ekmekçiliğin seyrini değiştirmiştir. Mayalı ve mayasız ekmek grupları tarafımızdan son derece lezzetli ve besleyici hale getirilmiştir. Reyonlarımıza yeni ürettiğimiz kuru pasta, yaş pasta, kurabiye gibi ürünleri kattık. Bu ürünlerle tat ve lezzet sınırlarını zorladık. Katılımlarınıza teşekkür ediyor, yeni açacağımız şubelerimizde buluşmak dileğiyle" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından 5 ortak birlikte açılış kurdelasını kesti. Daha sonra davetliler, yenilenen ve modern bir yer haline gelen işletmeyi gezerek yapılan ikramlardan tattı.