SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:04:40' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:04:40' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660273

TOSUN BİR GÜNDE İKİ MİTİNGTE KONUŞTU

MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, aynı gün...

TOSUN BİR GÜNDE İKİ MİTİNGTE KONUŞTU
MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, aynı gün içinde gerçekleştirdiği mitinglerin ikincisi için önceki gün Yalı Beldesi'ndeydi.

Mitingte ilk konuşmayı yapmak üzere kürsüye gelen MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran seçim öncesinde kendilerine yönelik eleştirilere cevap vererek, vatandaşların önüne tüm toplumu kucaklayan en iyi listeyi MHP olarak kendilerinin sunduğunu söyledi. Adayları Mehmet Tosun'un yarışta önde olduğunu iddia eden Başaran, Yalıçiflik ve Bodrum belediye yönetimlerini alt yapı ve belediye borçları nedeniyle eleştirdi. Başaran Bodrum belediyesinin tarihin en yüksek borç yükü altında olduğunu ifade ederek, belediye mülklerinin ve hesaplarının haciz altında olduğunu, personele maaş ödeyemez hale düşürüldüğünü söyledi.

Başaran konuşmasını, "Gelecek 50 yılı planlayan bir belediye başkanını sizlerin huzurunuza getiriyorum. Bunun için rahat konuşuyorum, bunun için bu ses bu kadar gür çıkıyor" diyerek sonlandırdı.

Asım Başaran'ın ardından kürsüye gelen Başkan Mehmet Tosun ise, coşkulu kalabalığı selamladıktan sonra, yaşlı bir vatandaşın elini öptü, hayır duasını aldı. Başkan Tosun, Yalı Beldesi için hazırladıkları projeleri tanıttı. "Yapamayanlar hesabını versin" diyerek, modern bir balıkçı barınağı yapacaklarını anlatan Başkan Mehmet Tosun, burayı günlük tur teknelerinin de kullanacağını söyledi. Çiftlik Mahallesi'nde ve Kızılağaç Mahallesi'nde bulunan pazar yerlerinin üzerini 6 ayda kapatacaklarını belirten Tosun, dereleri ıslah ederek, beldeyi sel baskınlarından kurtaracaklarını söyledi. Başkan Tosun, Mumcular'da son bir yıl içerisinde başlattıkları evde sağlık ve bakım hizmetini tüm köylere ve Yarımada'ya yayacaklarını, sahil düzenleme projeleri hazırlayacaklarını, yürüyüş yolları, sosyal tesisler yapacaklarını, Çiftlik ve Kızılağaç mahallelerine, iki ayrı spor kompleksi kuracaklarını anlattı.

Konuşmasının son bölümüde babası pazarcı Hikmet Tosun'u da sahneye davet edip elini öpen Tosun, rakiplerinin meydan konuşmalarında yaptıkları bazı vurgulara göndermede bulunarak, konuşmasını şöyle tamamladı;

"Bodrum'un barış ve huzuru bozulmasın, bana oy verin!' diyor. Yahu kardeşim, Bodrum'da barış ve huzur kalmış mı; ekonomi dibe vurmuş, turizm can çekişiyor, esnaf kan ağlıyor, sokakların güvenli değil, sen hangi barış ve huzurdan bahsediyorsun! Modern, çağdaş belediyecilik hizmetleriyle sizi tanıştıracak kadroyu seçiyorsunuz, güvenlik seçimi değil ki bu! Öyle bir şey olabilir mi' Bunlar komik şeyler. Şu konuya atıfta bulunmak istiyor; MHP'ye oy verirseniz, Mehmet Tosun gelirse, Bodrum'un barışı ve huzuru bozulurmuş. Kardeşim biz 2004 öncesinde mafyanın kol gezdiği, tefecilerin kol gezdiği Konacık Beldesi'nde, 10 yıldan buyana belediye başkanlığı yapıyoruz, 7'den 70'e vatandaşımızı kucaklayarak, birlik ve beraberlik içerisinde Konacık'ı bu günlere getirdik, sen hangi barış ve huzurdan bahsediyorsun'. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde Bodrum'u kucaklamak üzere yola çıkmışız. Onlar bir tane proje anlatmıyorlar, sürekli dedikodu üretiyorlar. Söyledikleri bir şey var; 'Bodrum'un barışını ve huzurunu bozdurmayalım'... Yahu Bodrum'un barışını, huzurunu tesis etmek sizin tekelinizde mi' Devletin kurumları var, Mehmet Tosun var, bu ekip var, Bodrum Halkı var!" diye konuştu.

Miting sonunda hep birlikte "10. Yıl Marşı" okunurken, Başkan Mehmet Tosun ve meclis üyesi adayları "Sepetçioğlu" türküsü eşliğinde oynadılar.