Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:34:24' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:34:24' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657465

TOSUN, ÖĞRENCİLERİN MEZUNİYETİNE ORTAK OLDU

Konacık Cahit Özvezneci İlköğretim Okulu, 2010-2011 mezunlarına görkemli bir törenle...

TOSUN, ÖĞRENCİLERİN MEZUNİYETİNE ORTAK OLDU
Konacık Cahit Özvezneci İlköğretim Okulu, 2010-2011 mezunlarına görkemli bir törenle diplomaları verdi. Mezuniyet töreninde coşku ve duygu dolu anlar yaşandı.

Konacık Cahit Özvezneci İlköğretim Okulu öğrencilerinin mezuniyet töreni, Oasis Nurol Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Düzenlenen törene; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Konacık Belediyesi Meclis Üyeleri ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Mezuniyet töreni okulun ve okul aktivitelerinin tanıtım sunumuyla başladı. Daha sonra öğrenciler, “Alış Veriş Delisi” ve “3 Nesil 6 Esir” adlı tiyatro gösterilerini sahnelediler.

6., 7. ve 8. Sınıf öğrencileri tarafından solo türküler söylendi, şiir dinletisi yapıldı.

Öğrenciler tarafından yöresel halk oyunları gösterileri sunuldu. Daha sonra ise bayrak flama teslim töreni ile diploma töreni yapıldı.

Konacık Cahit Özvezneci İlköğretim Okulu birincisi Berna Çelik, okul kütüğüne isminin yazılı olduğu tabelasını çaktı.