Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 03:47:46' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 03:47:46' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=03 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656426

TOSUN, OTOGAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ, DERTLERİNİ DİNLEDİ...

Bodrum Belediye Başkanlığı yarışı için önümüzdeki aylarda iyice hızlanacak seçim...

TOSUN, OTOGAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ, DERTLERİNİ DİNLEDİ...
Bodrum Belediye Başkanlığı yarışı için önümüzdeki aylarda iyice hızlanacak seçim çalışmalarına ısınma turları atan adaylar, kendi bölgeleri dışındaki alanlarda yaptıkları ziyaretleri de yavaş yavaş sıklaştırıyor. Konacık beldesinde 10 yılda yaptığı başarılı belediyecilik hizmetleriyle, başkanlık yarışının en iddialı adaylarından biri olarak gözüken Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun'un önceki gün yaptığı İçmeler ziyaretinden sonraki durağı Bodrum Otogarı oldu.

Ziyarette, doğup büyüdüğü Mumcular Beldesi’nin dolmuşunda direksiyon başına da geçen Başkan Mehmet Tosun, "Geleceğe doğru çıkacağımız yolculukta hepimiz aynı aracın içindeyiz, direksiyonu sağlam ellere teslim etmek lazım. Biz yola çıkmaya hazırız" dedi.

Tosun'un otogar ziyaretine Mazlum Ağan, Remzi Güngör, MHP Konacık Belde Başkanı Burak Söğütlü, MHP Bitez Belde Başkanı Nevzat Kanber, Bodrum Çarşı Esnafından Ahmet Özkeskin, Hülya Aşkın, Mehmet Kızılağaç ve MHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Melek Topçu Yılmaz katılırken, heyet hep birlikte otogar esnafının nabzını tuttu.

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDEN ÇÖZERİZ...

Ziyarette, çalışanların ve esnafın sıkıntılarını dinleyen Başkan Mehmet Tosun, Bodrum terminalinde yer alan sorun ve sıkıntılara hâkim olduklarını belirterek, sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdi. Çözüm üretirken otogar esnafıyla birlikte hareket edilerek mağduriyet yaratılmaması gerektiğini belirten Tosun şunları söyledi;

“Kentin içinde sıkışıp kalan ve yetersiz olan otogarı, kimseyi mağdur etmeden, üzmeden uygun bir yere taşırız. Biz bu işi kimseyi mağdur etmeden çözeriz; yeter ki esnafımız da bize destek versin” dedi.

Başkan Mehmet Tosun, ulaşım sektörüyle ilgili sorunların esnaf kadar vatandaşlar cephesinde de yoğun olarak hissedildiğine dikkat çekerek, toplu taşımacılığın Bodrum’da arzu edilen seviyede olmadığını belirtti. Tosun bu konuyla ilgili şunları söyledi;

“Vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin, çektikleri zorlukların da farkındayız. Büyükşehir belediyesi çatısı altında, Bodrum’a yakışır, esnafımızı da memnun edecek bir toplu taşıma ağı kurmak, önemli projelerimiz arasında” şeklinde konuştu.

Otogar ziyaretinde bir ara döner tezgâhının başına geçerek tavuk döner kesen ve arkadaşlarına ikram eden Tosun, daha sonra doğup büyüdüğü Mumcular dolmuşunda direksiyon başına geçerek birkaç manevra yaptı. Yerel yöneticileri, can taşıyan şoförlere benzeten Başkan Mehmet Tosun, direksiyonu sağlam ellere teslim etmek lazım diyerek şöyle konuştu;

“Bizler de yüz binlerce kişinin yaşadığı kentlerde, direksiyon başına geçmeye aday kişiler olarak, büyük bir sorumluluk altına giriyoruz. Direksiyonda doğru işler yapmazsak, bu insanların geleceğini kazaya uğratabiliriz. Geleceğe doğru çıkacağımız yolculukta hepimiz aynı aracın içindeyiz, direksiyonu sağlam ellere teslim etmek lazım. Biz yola çıkmaya hazırız.” dedi.

Ziyarette dolmuş ve taksi duraklarında şoför esnafıyla çay içen Başkan Mehmet Tosun ve beraberindekiler, Yarımada’nın sorunlarıyla ilgili esnafla fikir alışverişinde bulundular.