SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:20:52' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:20:52' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660250

TOSYALI'DAN KOÇLUK DERSİ

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum Şubesi ve Bodrum Belediyesi iş birliğinde...

TOSYALI'DAN KOÇLUK DERSİ
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum Şubesi ve Bodrum Belediyesi iş birliğinde düzenlenen kültür etkinliğinin konuğu Filiz Tosyalı oldu.

Bodrumluların bugüne kadar gazeteci-yazar olarak tanıdıkları Filiz Tosyalı'nın "Yaşam Koçluğu ve Koçluk Becerileri" konulu konferansı Trafo Kafede düzenlendi.

Yaklaşık 2 saat süren konferansa ilgi oldukça yoğun oldu. Filiz Tosyalı sunumunda, yaşam koçu nasıl olunur, yaşam koçu seçerken nelere dikkat edilmesi gerekir, yaşam koçlarının hayata bakış açısını nasıl değiştirdikleri ve katkılarını anlatan bir konuşma yaptı. Yaşanmış örneklerle süslenen konuşmanın ardından Tosyalı seyircilerden gelen soruları cevaplandırdı.

Programı ilgiyle izleyenler arasında yer alan Feriha Beriş, Bodrum'da ilk defa böyle bir konferans izlediklerini söyledi. Feriha Beriş, "Bodrum'da ilk defa böyle bir konferansa katıldık. Gerçekten çok faydalı oldu. Çok ilginç ve yeni bir konu. Bence gençlerin ve ailelerin bu konu ile ilgilenmesi gerekiyor. İnsan hayatına çok farklı açıdan bakan bir kapı. Böyle konferansların devam etmesini istiyoruz" dedi.

Programın ardından Filiz Tosyalı tarafından katılımcılara, kendilerine bir düşünce biçimi belirlemeleri için 12 sorudan oluşan bir test dağıtıldı. Daha sonra Tosyalı'nın kitabını imzalatan hayranları birlikte fotoğraf çektirdi.