TRAFİK CANAVARI BİR CAN DAHA ALDI!..

Bodrum- Yalıkavak yolunda akşam saatlerinde yaşanan trafik kazasında bir kişi yaşamını...

TRAFİK CANAVARI BİR CAN DAHA ALDI!..
Bodrum- Yalıkavak yolunda akşam saatlerinde yaşanan trafik kazasında bir kişi yaşamını yitirdi. Kaza sonrası kalbi duran 32 yaşındaki Şükrü Tok adlı kazazedenin kalbi dakikalar sonra çalıştırıldı. İlçedeki özel bir hastaneye kaldırılan Tok, burada tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Bugün akşam saatlerinde Bodrum'dan Yalıkavak istikametine seyreden 59 yaşındaki S.A. idaresindeki 48 BB 816 plakalı otomobil, Dağbelen kavşağı yakınlarında karşı yönden gelen Şükrü Tok’un kullandığı 48 BM 244 plakalı motosiklet ile kafa kafaya çarpıştı. Kazada, kafası ve vücudunun çeşitli yerlerine darbeler alan motosiklet sürücüsü Şükrü Tok’un bir süre sonra kalbi durdu. O esnada tesadüfen yoldan geçen ve ismi öğrenilmeyen sağlık görevlileri, yaralıyı kalp masajı yaparak yaşama döndürmeye çalıştı. Daha sonra bölgeye gelen 112 Acil Sağlık ekibi de 20 dakika boyunca Şükrü Tok’a müdahale etti. Ambulansa alınan yaralının kalbi bir süre sonra çalıştırıldı.

Hemem ilçedeki özel bir hastaneye kaldırılan yaralı, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşama veda etti. Otomobil sürücüsü S.A. ise ifadesi alınmak üzere Yalıkavak Polis Merkezi Amirliğine götürüldü.


Muhabir: Hamdi Yörür