Travel Turkey Başladı...

Bu yıl 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan 13. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, kapılarını uluslararası turizm profesyonellerine açtı. 

Travel Turkey Başladı...

Bu yıl 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan 13. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, kapılarını uluslararası turizm profesyonellerine açtı. 

Turizm sektörünün tüm kollarını Fuarizmir’de bir araya getirmek için start alan 13. Travel Turkey İzmir Fuarı kapılarını açtı. Dünya’yı İzmir’de buluşturacak olan Travel Turkey İzmir Fuarına 43 farklı ülkeden ve 36 ilden gelen bin 300’e yakın firma katıldı. 

Türkiye’nin çeşitli destinasyonları ile Dünya’nın farklı coğrafyalarını bir araya getirerek turizm sektörüne katkı sağlanmanın hedeflendiği fuarda, Muğla ve ilçeleri yerlerini aldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün fuarın ilk gününe katılarak tüm stantları gezdi. Fuarın ilk günü Turkey Turizm Fuarı – 2020 Muğla Turizmi resepsiyonuna ev sahipliği yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Türkiye’nin 2019 yılında turizm verilerinin yükselişte olduğunu söyledi ve 13.Travel Turkey Fuarı’nın sektörün en önemli temsilcilerini bir araya getirmesi açısından çok önemli bir rol üstlendiğini belirtti. 

Fuarda Muğla Büyükşehir Belediyesi resepsiyon düzenledi

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en önemli turizm fuarı “Travel Turkey İzmir” fuarında sektörün önde gelenlerini ağırlayacağı resepsiyon düzenledi. 13. kez dünya turizmine kapılarını açan fuarda en önemli rolü üstlenecek olan Muğla Büyükşehir Belediyesi, turizmin önemli temsilcilerini bir araya getirerek, “Travel Turkey Turizm Fuarı – 2020 Muğla Turizmi” konulu resepsiyon düzenledi. Saat 20.30’da gerçekleşen resepsiyona, İzmir ve Muğla ilçe belediye başkanları, İl kültür ve turizm il müdürleri, ticaret ve deniz odaları başkanları ve sektör temsilcilerinin katıldı. Resepsiyonda turizmin dünü, bugünü ve gelecekteki potansiyel durumu değerlendirildi.