Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:49:55' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:49:55' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658281

TÜP DEPOSU GİBİ EVDE YANGIN !

Milas’ta bu sabah saatlerinde meydana gelen yangında bir ev kullanılamaz hale geldi....

TÜP DEPOSU GİBİ EVDE YANGIN !
Milas’ta bu sabah saatlerinde meydana gelen yangında bir ev kullanılamaz hale geldi.

Evde bulunan 20 adet mutfak tüpünün şans eseri patlamaması ise olası bir faciayı önledi.

İsmetpaşa Mahallesi, 3. Bademlik Caddesi’nde saat 07.00’de Suzan Çetin’e ait evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Ev sahibinin hastanede tedavi olmak için daha erken saatlerde evden ayrıldığı sırada meydana gelen yangında, evdeki tüm eşyalar kullanılamaz hale geldi.

İtfaiye ekipleri yangın bölgesine ulaşmakta güçlük çekti. Arazi şartları ve mevcut sokakların dar olması nedeniyle itfaiye ekipleri gecikmeli de olsa müdahale edebildikleri yangını bir süre sonra kontrol altına almayı başardı. İtfaiye ekiplerine civar sakinleri de yardım etti.

Ekipler, alevlerin dağ eteklerindeki makilik alana sıçramaması için de yoğun çaba sarf etti. 2 saate yakın süren kontrol ve söndürme çalışmalarının ardından çıkan 20 adet mutfak tüpü, olası bir facianın boyutlarını gözler önüne serdi.

Komşularının haber vermesiyle eve geri dönen ev sahibi Suzan Çetin, söndürme çalışmalarını gözyaşları içinde izledi.

Yangının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye ve polis araştırma başlattı.