Türkiye’nin İlk Butik Deniz Günleri

Bu yaz ilki düzenlenecek Bodrum YachtFest, festival havasını 3 farklı konseptle Bodrum’a getiriyor.

Türkiye’nin İlk Butik Deniz Günleri

Türkiye’nin deniz üstünde düzenlenecek ilk butik deniz günleri "Bodrum Yacht Fest”in ilki, 17-20 Haziran tarihinden itibaren10 hafta boyunca her Perşembe-Pazar günleri arasında gerçekleştirilecek “Bodrum Exclusive Yacht Days” ile her hafta farklı bir markaya ev sahipliği yapılacak.

Her hafta farklı bir markayı festival bünyesinde odağına alan “Bodrum Exclusive Yacht Days”, yalnızca Ege ve Akdeniz için değil, dünyanın en prestijli marinaları arasında olan Milta Bodrum Marina’da benzerleri arasında fark yaratacak.

Son yıllarda dünyada trend haline gelen RIB Boat ve büyük boylardaki dıştan takma şişme fiber botların, deniz severlerin denizdeki yaşam kalitesine motor yat konforu sağlayan modelleri 07 – 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında “Bodrum Rib Boat Fest” kapsamında festivalin ikinci ayağı olarak Milta Bodrum Marina’da meraklılarıyla buluşacak.

Denizde yaşam tutkunları için hazırlanan diğer sürpriz festival etkinliği “Bodrum Sailing Show” 04 – 08 Ağustos 2021 tarihleri arasında Milta Bodrum Marina’da yine birbirinden güzel yelkenli ve katamaran markaları ile fark yaratarak misafirlerin beğenisine sunulacak. Uzman tasarımcılar ve üreticilerin iş birliğiyle hazırlanan 200’den fazla her biri ayrı bir marka olan tekne modellerinin sergileneceği, Türkiye’nin deniz üstünde düzenlenen ilk butik deniz günleri “Bodrum Yacht Fest” etkinliğini binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniliyor.