SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:31:47' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:31:47' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661105

TÜRSAB 2010 SEZONUNA MERHABA DEDİ

Türkiye Seyahat Acentacıları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı ve yönetim...

 TÜRSAB 2010 SEZONUNA MERHABA DEDİ
Türkiye Seyahat Acentacıları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Bodrum’daki Acenta yetkililerine bir kaynaşma gecesi düzenledi.
Bodrum’da bir restoranda yapılan geceye TÜRSAB üyeleri çok sayıda Acenta yetkilisi ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon katıldı.
Kocadon, Bodrum’da bulunan Seyahat Acenta yetkilileri ile bir araya gelip 2010 yılı turizm sezonu hakkında TÜRSAB yetkililerinden sezon hakkında bilgiler aldı.
Gecede bir konuşma yapan (TÜRSAB)Bodrum yürütme kurulu Başkanı Sevinç Gökbel, şunları söyledi.
“Mehmet Kocadon Ortakent-Yahşi belediye başkanı olduğu dönemde bizlere her zaman kapıları açıktı. Kocadon’un destekleriyle binamıza kavuştuk bize çok desteği oldu kendisine bu geceye katıldığı için TÜRSAB adına teşekkürlerimi sunuyorum.”
Gökbel’in ardından konuşan Kocadon, Bodrum’da sadece turizm sektörünün kaldığına işaret eden Kocadon, konuşmasını şöyle sürdürdü.
“Siz Acenta yetkilileri sizler bu sektörün yerel kahramanlarısınız. Bugün bizim çocuklarımız en iyi okullarda okuyabiliyorlarsa ve Bodrum’da özel hastaneler açılıyorsa bunlar turizmci arkadaşlarımızın sayesinde olmuştur. Biz Bodrum’da 12 ay turizm yapmak için elimizden gelen çalışmaları yapacağız.”
Konuşmaların ardından gece sohbet şeklinde geç saatlere kadar devam etti.