TÜŞOF BAŞKANI APAYDIN BODRUM’DA!

Muğla’da bir toplantıya katılan Türkiye Şoförler Odası Başkanı Fevzi Apaydın...

TÜŞOF BAŞKANI APAYDIN BODRUM’DA!
Muğla’da bir toplantıya katılan Türkiye Şoförler Odası Başkanı Fevzi Apaydın Bodrum’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Toplatıya katılan Bodrum Şoförler Odası Başkanı Mehmet Güner ve İzmir Şoförle Odası Başkanı Celil Anık ile birlikte Bodrum’a gelen Apaydın Bodrum’daki oda binasını gezdi.

Burada Kent Haber’in sorularını yanıtlayan Apaydın turizm bölgelerinde olduğu kadar kırsal bölgelerde de şoför esnafının birçok sorunla karşı karşıya kaldığını kendilerinin ise bu sorunları en aza indirmeye çalıştıklarını belirtti.

Apaydın ayrıca Türkiye genelinde 1 Mart’ta başlayan şoförler odası seçimlerinin 31 Mart’ta sonlanacağını ifade ederek başkan olacak kişilerde öncelikle bilgi birikim ve becerinin olması gerektiğini belirtti.

Bodrum’a gelen bir başka isim ise İzmir Şoförler Odası Başkanı Celil Anık’tı. Anık Kent Habere korsanla yaptıkları mücadeleyi ve Türkiye genelinde özellikle turizm yerlerinde korsan taşımacılığın yaygın olduğunu belirtti.
Korsanı bitirmenin yolunun iyi ve sıkı denetimlerin olduğunu işaret eden Anık, haftada iki kere olan denetimlerin korsan taşımacılık yapanları caydırdığını fakat yetersiz olduğuna değindi.
Bodrum’a ziyarete gelen Apaydın ve Anık Bodrum Şoförler Odası Başkanı Mehmet Güner ile birlikte öğle yemeği yedikten sonra yarımadadan ayrıldılar.