Twitter'dan Beddua Etti!..

Denize olan tutkusuyla bilinen ünlü sanatçı Gani Müjde, Gökova'da denizden çektiği bir fotoğrafa eklediği yorumuyla gündem oldu. Bodrum’da Yalıçiftlik Mahallesi Barbaros Koyu'ndaki siyah binaların fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Gani Müjde, beddua etti.

Twitter'dan Beddua Etti!..

İlçede yaşamını sürdüren yazar, karikatürist, senarist, yönetmen ve sunucu Gani Müjde, Yalıçiftlik Mahallesi Barbaros Koyu açıklarından çektiği fotoğrafı, sosyal medya hesabından paylaştı. Sera Group'un bir iştiraki olan ve Peska Turizm Yatırım A.Ş. tarafından 2017 yılında temeli atılan Barbaros Reserve-Bodrum Residences projesini twitterdan topa tutan ve fotoğrafa yansıyan mimariye isyan eden Gani Müjde, “Bu kara apartman bloklarına izin veren yetkililerin, bu rezilliği Bodrum'a layık gören mimarın, bu karanlık tesisi buraya konduran mütehhahitin bahçesi bahar görmesin” paylaşımı yaptı. 

Müjde’nin Twitter hesabından yaptığı bu paylaşım kısa sürede çok sayıda görüntülenme ve etkileşim aldı. Birçok kişi Gani Müjde’nin paylaşımını kendi hesabında paylaştı. Yine çok sayıda kişi, ünlü ismin paylaşımının altına yorum yaptı. 

2017 yılında inşaatına başlanan Barbaros Reserve-Bodrum Residences projesi, Sertap Erener konseriyle tanıtılmıştı. 75 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Barbaros Reserve-Bodrum Residences projesinin tanıtım kokteyline; aralarında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, eşi Hülya Kocadon, kızı İpek Kocadon, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila, köşe yazarları Sedat Ergin ve Ertuğrul Özkök, Trabzonspor eski Kulüp Başkanı Sadri Şener, eşi Damla Şener, Mudo Yöneticisi Mustafa Tavillioğlu, Galatasaray Kulübü eski yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak'ın da bulunduğu yaklaşık 500 davetli katılmıştı. Davetlileri projenin Genel Müdürü ve Sadri Şener'in oğlu olan Ozan Şener ile sanat koordinatörü Ali Güreli karşılamıştı.
 

https://kenttv.net/essiz-koya-100-milyon-dolarlik-devre-tatil-projesi