UltrAslan Geleneği Bozmadı

UltrAslan Bodrum taraftar grubu, 12 muhtarlığa Ramazan ayı dolayısıyla 300 gıda kolisi teslim etti.

UltrAslan Geleneği Bozmadı

Her yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmayan UltrAslan Bodrum taraftar grubu, bu yıl da aynı geleneği sürdürdü. Taraftarlar, temin ettikleri 300 adet gıda kolisini ilçedeki 12 muhtarlığa teslim etti. DJ Suat Ateşdağlı da bu anlamlı harekete destek verdi. 

Suat Ateşdağlı, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Öncelikle UltrAslan Bodrum ailesine Allah’tan razı olsun diyorum. Her sene olduğu gibi ihtiyaç sahibi insanlara yetişiyorlar. Dertlerine derman oluyorlar. UltrAslan Yurtiçi, UltrAslan Avrupa bu mübarek Ramazan ayında da hiç durmadan ihtiyaç sahiplerine ulaşıyorlar. Tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.”

UltrAslan Bodrum temsilcisi Emre Güngör de sosyal sorumluluk projelerine 11 ayın sultanı Ramazan ayında da devam ettiklerini ifade ederek “Geleneksel hale getirdiğimiz bu projenin ana amacı yardımlaşmayı ve paylaşmayı ilke haline getirerek toplumsal bir dayanışmanın parçası olmaktır. İhtiyaç sahibi ailelerimizin kapısını çalarak bir nebze de olsa paylaşım içerisinde olmak ve mübarek ayın ruhunu yaşatmak bizim kırmızı çizgimizdir. Çünkü ekmeği paylaşmak, ekmeği yemekten daha lezzetlidir. UltrAslan ailesinin tüm temsilciliklerinin sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemin ülke bazında hatta yurtdışında bile hatırı sayılır bir yeri olduğunun farkındayız. Galatasaraylı olmanın bilinciyle ‘Türkiye’dir Galatasaray’ mottosuyla her yerde bu projeleri yaşatıyoruz” dedi.  

UltrAslan Bodrum taraftar grubu daha önce İzmir depreminde depremzedelere ihtiyaç malzemelerin desteği vermiş, Bodrum’da okullara tablet bilgisayar ve ihtiyaç malzemeleri desteği sağlamıştı.