UMURÇALI ÇOCUKLAR ÇİFTE BAYRAM YAŞADI

Lions 118 T Leo Yönetim Çevresi katkılarıyla Umurca İlkokuluna oyun parkı yaptırılırken,...

UMURÇALI ÇOCUKLAR ÇİFTE BAYRAM YAŞADI
Lions 118 T Leo Yönetim Çevresi katkılarıyla Umurca İlkokuluna oyun parkı yaptırılırken, Bodrum Lions tarafından da okulun sıraları yenilendi.

Lions yönetimi tarafından bir süre önce vefat eden Genel Yönetmen Lions Zehra Gürol anısına İstanbul Ligi sponsorluğunda yapılan çalışmalar kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda faaliyete geçen oyun parkı minik öğrencileri sevindirdi.

Okulda düzenlenen tören ile çocukların hizmetine giren oyun parkı açılışında folklör, ront ve dans gösterilerinin yanı sıra, okul yararına da bir kermes düzenlendi.

Bodrum ve İstanbul’dan yaklaşık 50 Lions üyesinin de katıldığı oyun parkı açılış töreninde renkli görüntüler oluşurken, çocuklar bayram sevinci ikiye katlandı. Bodrum Lions üyeleri ise Umurca İlkokulu’nun 3’üncü sınıfların sıralarını komple yenilemesinin dışında, kötü durumda olan diğer sınıflardaki sıraları da yeniledi.

Yaklaşık 3 saat süren oyun parkı açılış töreni sonunda büyükler okulu terk ederken, çocuklar oyun parkında eğlenmeye devam etti.