Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 11:49:50' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 11:49:50' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=11 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658377

Ünlü İsim Koronavirüse Yenildi

Uzun yıllardan beri yaşamını Bodrum'da sürdüren Türk iş dünyasının tanınmış isimlerinden tekstilci Hamit Tatari, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Ünlü İsim Koronavirüse Yenildi

İlçeye bağlı Çırkan Mahallesi’nde yaşamını sürdüren 91 yaşındaki işinsanı Hamit Tatari, Acıbadem Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Bir süre önce koronavirüse yakalandığı öğrenilen Tatari, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Acı haberi eşi Nükhet Tatari sosyal medya hesabından paylaştı. Nükhet Tatari, yaptığı paylaşımda “Hamit Tatari. 43 yıllık hayat arkadaşım. Bu akşam saat 20.00'de bizleri terk etti. Gittiği yerde huzur bulacağına inanıyorum. İzmir’de aile kabristanında salı günü toprağa vereceğiz dost ve arkadaşlara duyurulur.” dedi. 

Tatari'nin yakın dostlarından Gazeteci Can Pulak da üzüntüsünü şu şekilde paylaştı:

“Bir değerli büyüğümüzü, ülkemizin tekstil duayenini, büyük bir hayırseveri, şefkatli elini ve merhametli yüreğini tüm yardıma muhtaç insanlara sürekli açık tutan sevgili Hamit Tatari ağabeyimizi Miraç kandili gecesi kaybettik.

Son çeyrek asırdaki en büyük dostlarımdan biriydi. Birlikte yaptığımız seyahatleri, doyurucu ve bilgi yüklü sohbetleri, hoş ve güzel anıları unutmam mümkün değil. Engin kültürüne, çok varlıklı bir insan olmasına rağmen, tanıdığım en mütevazi insanlardan biriydi. Gönlü ve sofrası herkese açık bir dost canlısıydı. Herkesi sevgiyle kucaklayan, bildiklerini ve kültürünü tüm çevresiyle paylaşan, entellektüel ve ciddi yapısıyla tüm tanıyanlarının sevgi ve saygısını kazanan seçkin ve örnek bir insandı. Bir kitap kurduydu. Çoğumuzun kitaplığında olmayan çok değerli ve nadir kitapların sahibiydi. Okuduğu kitapların önemli bölümlerinin altını çizen ve Notlar çıkaran Hamit ağabeyimiz, bunları okuyanlarla tartışmayı ve görüşlerini almayı çok severdi. İyi bir Ege’liydi, iyi bir yurtsever ve Türkiye sevdalısıydı. Hamit Tatari yeri doldurulması çok zor bir işadamı, vizyoner bir yatırımcı ve tekstil dünyamızın liderlerindendi. Meşhur TAÇ tekstil onun eseri idi. Hamit ağabeyimiz ayrıca iyi bir denizci, iyi bir İzmirli ve son yıllarını geçirdiği Bodrum’un iyi, örnek, seçkin ve saygın bir ağabeyi idi. Allah’ın rahmeti sürekli üzerinde olsun. Cennet mekanında huzur ve ışıklar içinde uyusun. Tüm ailesine, eşi Nüket kardeşimize, çocuklarına, dost ve yakınlarına Pulak ailesi olarak başsağlığı ve sabırlar dileriz.”

Öte yandan Aydın Güneş Huzur ve Bakım Evi’nde koronavirüs nedeniyle vefat eden 83 yaşındaki Yaşar Soyken’in cenazesinin de Bodrum’da toprağa verileceği bildirildi.