Ünlü Menajerin Bodrum Hayali!..

Çocukluğunu Bodrum'da geçiren ünlü menajer ve iletişim danışmanı Özgür Aras, bir sonraki seçimlerde Bodrum Belediye Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Ünlü Menajerin Bodrum Hayali!..

Bir Youtube kanalında, moderatörlüğünü Melis Güvenç’in yaptığı izleMelis adlı programa katılan Özgür Aras, en büyük hayalinin Bodrum Belediye Başkanı olmak olduğunu ifade ederek 

İlkokul ve ortaokulu Bodrum’da okuyan, 28 yıllık meslek hayatında Türkiye'nin en ünlü sanatçılarının menajerliğini yaparak tanınan Özgür Aras, sonsuza dek bu işi yapmayacağını ve bir gün mesleğini bırakıp siyasete atılacağını açıkladı. Bundan sonrası için kariyerine yeni bir yön vereceğini anlatan Aras; “Gönlümde hep siyaset yapmak vardı. Bir şekilde Bodrum Belediye Başkanlığı’na oynayacağım. Bu benim çocuk hayalimdi” dedi.

Çocukluk hayalinin siyasete atılıp, bir bakanın özel kalem müdürlüğünü yapmak olduğunu anlatan Özgür Aras ünlüler dünyasına ise Zerrin Özer ile tanışmasıyla adım attığını anlattı. “Pırıltılı dünyayı çocuk aklımla çok sevdim” diyen Özgür Aras sözlerine şöyle devam ederek “Şimdiki aklın olsa bu hayatın içinde olur muydun dersen; sanmıyorum, yapmazdım. Ankara’da mecliste veya bir bakanlıkta işini çok iyi yapan bir özel kalem müdürü olurdum” dedi. 

“GEÇEN SEÇİMLER ISINMA TURUM OLDU”

Bir önceki seçimlerde Bodrum Belediye Başkanlığı’yla ilgili görüşmeleri olduğunu anlatan Özgür Aras, geçen seçimin kendisi için zamanlama konusunda erken olduğunu ama aynı zamanda iyi bir ısınma turu olduğunu da söyledi. Aras, “Bir sonraki seçimlerde büyük ihtimalle adaylığımı koymuş olacağım. Bodrum için, çocukluğumun geçtiği, anılarımın olduğu en sevdiğim şehre faydalı şeyler yapmayı çok istiyorum” açıklamasında bulundu.