ÜNLÜ SANATÇILAR BODRUM GECELERİNİ COŞTURUYOR

Gümbet'te bir gece kulübünde sahne alan Hakan Altun’u ünlü şarkıcı Ceylan yalnız...

ÜNLÜ SANATÇILAR BODRUM GECELERİNİ COŞTURUYOR
Gümbet'te bir gece kulübünde sahne alan Hakan Altun’u ünlü şarkıcı Ceylan yalnız bırakmadı.

Gümbet Barlar sokağında bulunan bir kulüpte sahne alan Hakan Altun’u yakın arkadaşı ünlü şarkıcı Ceylan’da dinlemeye geldi. Şarkıları ile hayranlarını coşturan Hakan Altun sevilen şarkılarını seslendirdi.

Ünlü şarkıcı Ceylan, Hakan Atun’un şarkıları ile eğlenirken Bodrum’lu olduğunu açıkladı. Ceylan “Artık bende Bodrum’lu oldum buradan bir ev aldım Eylül’e kadar Bodrum’dayım buraya yerleştim. Bodrum’dan gelip gideceğim işlerime”dedi.

Hakan Altun’u dinlemeye kirvesi ile beraber geldiğini söyleyen Ceylan’ın yanı sıra Hakan Altun’u dinlemeye gelenler arasında Ceylan’ın eski kocası Murat Kurşu’nun da bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Bir başka gece kulübünde sahne alan ünlü sanatçı Haluk Levent ise konser öncesi magazincilerin sorularını yanıtladı.Levent, Magazincilerin Gezi parkı olaylarıyla ilgili sorunlarına ağaçların sadece Gezi parkında olmadığına değinerek “ağaç Gerze’de, Bergama’da, ağaç Mersin’de nükleerde, ağaç Sinop’ta ağaç şu anada Erciş’te bunu böyle algılamak lazım” ifadelerini kullandı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent Gazze’ye gideceğini belirterek “bu hafta Sırbistan’a gidiyorum. Sırbistan’da 3 günlük bir aktivite var. 3 günlük uzun bir yürüyüş var. Sırbistan’ın bütün dünyada yankı bulması için. O bölgede yaşanan soykırım’ı unutturmamak için yürüyeceğiz. Eylül ayında ise büyük bir ihtimal Gazze’ye gideceğim”dedi.

Anadolu Rock hakkından da konuşan Haluk Levet “Anadolu rock hak ettiği yeri bulmuş değil. Halan bakkal müziği olarak adlandıranlar var ama ben bu müzikten vaz geçmeyeceğim. bizim pirimiz Barış Manço, Cem Karaca ve Moğollardır. Biz onlardan ders alarak geldik” sözlerine yer verdi.

Daha sonra sahneye çıkan Haluk Levent hayranlarına yeni albümünün müjdesini de vererek 3 saat sahnede kaldı. Sevilen şarkılarını seslendiren Levent Türküde seslendirerek sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.