UNUTULMAZ ŞARKILARIN SÖZ YAZARI HASTANEYE KALDIRILDI

Yaşamını Bodrum'da sürdüren, Türkiye'nin en ünlü sanatçılarının seslendirdiği, unutulmaz...

UNUTULMAZ ŞARKILARIN SÖZ YAZARI HASTANEYE KALDIRILDI
Yaşamını Bodrum'da sürdüren, Türkiye'nin en ünlü sanatçılarının seslendirdiği, unutulmaz şarkıların söz yazarı Ülkü Aker, rahatsızlanarak kaldırıldığı Bodrum Devlet Hastanesi'nde ki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Uzun yılladır yaşamını Bodrum'da sürdüren Aker, rahatsızlanması üzerine yakınları tarafından Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı. Vücudunda şişmeler ve kızarıklıklar oluşan Aker'e, hastanede doktorlarca yapılan muayene ve tahliller sonunda kalp rahatsızlığı teşhisi konuldu.

Bir süredir ilaç tedavisi gören ve müşahede altında tutulan Aker, hastanede gazetecilere yaptığı açıklamada, sağlık durumunun iyiye gittiğini bildirdi. Ayağının şişmesi ve vücudunda kızarıklıklar oluşması nedeniyle hastaneye yatırıldığını anlatan Aker, "Damarlarım mikrop kapmış ve böbreklere sıçramış. Onların tedavisi için hastanede tedavi görüyorum. Kan sulandırıcı ilaçlar kullanıyorum. Hastanede yatmaktan çok sıkıldım" dedi.

31 yıldır Bodrum'da yaşadığını ifade eden Aker, "Bodrum'u çok seviyorum. Buraya ilk önce turist olarak gelmiştim. Sonra da ev yaptırdım ve burada yaşamaktan mutluluk duyuyorum" diye konuştu.

Ünlü söz yazarının eserleri bugüne kadar Ajda Pekkan, Nilüfer, Sezen Aksu, Ebru Gündeş, Selda Bağcan, Ferdi Özbeğen, Coşkun Sabah gibi ünlü isimler tarafından albümlere okundu.

Hastanenin dahiliye servisinde tutulan Aker, yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

Muhabir: Ali Ballı