VATAN PARTİSİ SAHAYA İNDİ

7 Haziran 25. dönem Milletvelliği genel seçimlerine az bir zaman kalan siyasi partiler...

VATAN PARTİSİ SAHAYA İNDİ
7 Haziran 25. dönem Milletvelliği genel seçimlerine az bir zaman kalan siyasi partiler bir bir kendilerini göstermeye başladı.

Seçim çalışmalarını yürüten Vatan Partisi tarafından düzenlenen basın açıklamasına Muğla milletvekili adayı Süha Ziya Gökalp ve Bodrum İlçe Başkanlığı yönetimi katıldı.

Bodrum Belediye Meydanında düzenlenen basın açıklamasında konuşan Süha Ziya Gökalp Aydın'ın Bozdoğan İlçesindeki seçim bürosu açılışında yapılan saldırıyı kınadı. Vatan Partisi Muğla milletvekili adayı emekli bürokrat Süha Ziya Gökalp yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.;

"Aydın'ın Bozdoğan İlçesindeki seçim bürosu açılışında, Aydın Milletvekili adayı Hasan Atilla Uğur'a ve partililere yapılan saldırıyı esefle kınıyoruz. Bu saldırılar mücadelemizi engelleyemeyeceği gibi kararlılığımızı daha da pekiştirecektir. Bu hain saldırıyı kimlerin organize ettiği ve altında yatan sebepler mutlaka ortaya çıkarılacaktır." dedi.

Gökalp konuşmasının devamında, 7 Haziran günü yapılacak olan seçimlerde sandık güvenliği ile ilgili şu sözleri sarf etti;

"Basın yayın organlarında ve sosyla medyada sandık güvenliği ile ilgili şüpheler dile getirilmektedir. Bodrum-Akyarlar'da da sandık başkanlıklarına iktidar yandaşlarının atandığı tarafımızdan tespit edilmiştir. Vatan Partisi olarak sandık güvenliği ile ilgili gereken tedbirleri almaktayız. Öncü kadınlarımız ve gençlerimiz Atatürk ilke ve inkılaplarına nasıl sahip çıkıyorsa bu konuda da yapılmak istenecek her türlü kanunsuzluğa karşı sandıklara sahip çıkılacaktır." ifadelerini kullandı.

Açıklamaya katılan partililer "her şey vatan için" slogları atarak açıklamaya son verdi.