Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:58:27' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:58:27' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658321

VATANDAŞIN HIRSIZLIK İHBARI KAÇAKLARI YAKALATTI!

Bodrum'da bir vatandaşın ihbarı üzerine yakalanan ve aralarında Afgan, Suriye uyruklu...

VATANDAŞIN HIRSIZLIK İHBARI KAÇAKLARI YAKALATTI!
Bodrum'da bir vatandaşın ihbarı üzerine yakalanan ve aralarında Afgan, Suriye uyruklu kişilerin de bulunduğu 4 kişinin, Yunanistan'ın Kos Adası'na geçmek için hazırlık yapan organizatör ve kaçaklar olduğu ortaya çıktı. Polis ekiplerince gözaltına alınan ve organizatör olduğu öne sürülen kişi, çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Bitez Mahallesi Şah Caddesi'nde vatandaşlar bir kişinin elinde tekne motorunun bulunduğunu, motoru otomobile koyarak kaçtığını polis ekiplerine ihbar etmesi üzerine ekipler harekete geçti.

Bitez'den çıkarak Gümbet Mahallesine seyreden 48 V 5339 plakalı otomobile polis ekiplerince Adnan Menderes Caddesinde "dur" ihtarında bulundu. Ekiplerce durdurulan otomobilde yapılan aramada aracın bagajına bir adet tekne motoru ile şişme bot ele geçirildi.

Bunun üzerine aralarında Afgan ve Suriye uyruklu kişilerinde olduğu A.E., İ.M., K.M. ve M.U. adlı 4 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin ifadeleri doğrultusunda soruşturma başlatan polis ekipleri, şahısların Yunanistan'ın Kos Adası'na geçmek için hazırlık yaptıklarını belirledi.

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen M.U. adlı Türk organizatör, çıkartıldığı mahkemece "göçmen kaçakçılığı" suçundan tutuklandı. Afgan ve Suriye uyruklu diğer 3 kaçak ise sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube'ye sevk edildi.