Yakaköy Kavşağı Tehlike Saçıyor!..

Bodrum’da 2 otomobilin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı. 

Yakaköy Kavşağı Tehlike Saçıyor!..

Bodrum’da 2 otomobilin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı. 

Bodrum’da daha önce bazıları ölümlü olmak üzere, çok sayıda kazanın meydana geldiği Yakaköy Kavşağı’nda gece saatlerinde yine bir kaza yaşandı. Yalıkavak istikametinden gelen bir otomobille, Yakaköy istikametinden gelen bir otomobil, bir anlık dikkatsizlik sonucu çarpıştı. Kazada 6 kişi yaralandı.

112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar sonrası kaza mahalline polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulanslara alınan yaralılardan 2’si Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılırken diğer 4 yaralı Bodrum Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. 

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu, hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi. Polis ekiplerinin kazayla ilgili yaptığı incelemenin ardından 2 otomobil çekici ile bölgeden kaldırıldı.

Öte yandan Yakaköy Kavşağı olarak bilinen bahse konu noktada daha önce çok sayıda kaza meydana geldi. Oldukça yoğun kullanılan ve Yakaköy Mahallesi'nin en önemli giriş çıkış noktası olan kavşakta yeterli önlem bulunmaması yüzünden sık sık maddi hasarlı ve yaralamalı kazaların olduğu kontrolsüz kavşak müdahale bekliyor.