Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 04:31:09' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 04:31:09' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=04 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658139

Yardımlar Yola Çıktı...

Bodrum’da taraftar derneklerinin biraraya gelerek, İzmir’deki depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında toplanan yardımlar, 3 araçla İzmir’e doğru yola çıktı.

Yardımlar Yola Çıktı...

İzmir’de meydana gelen 6.9 büyüklüğündeki depremde bir yandan arama kurtarma çalışmaları sürerken, bir yandan da depremzedeler için yardım kampanyaları yürütülüyor. Bodrum’da da Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Göztepe taraftar dernekleri ile Bodrumspor’un 1931 Taraftarlar Derneği ile Asi Tayfa Grubu, İzmir’deki depremzedeler için yardım kampanyası başlatmıştı. Yardım kampanyasına Altınordu ve Göztepe Bodrum futbol okulları ile UltrAslan Bodrum taraftar grubu da katıldı. 

Toplanan yardımlar, bugün Belediye Meydanı’na getirildi. Özellikle ısıtıcı ve battaniyelerin çoğunlukta olduğu malzemeler arasında hijyen ve gıda malzemeleri, battaniye ve yorgan da vardı. 

Bodrum Belediyesi’ne ait 2 kamyonet ve Asi Tayfa’nın minibüsüne yüklenen yardımlar, İzmir’e doğru yola çıktı. 

Öte yandan da Göztepe Bodrum Futbol Okulu organizasyonuyla bir kamyonet yardım toplanmıştı. O yardım da dün İzmir’e gönderildi.