Yaz Kursları Başlıyor

Bodrum Halk Eğitimi Müdürlüğü’nün Ağustos ayı sonuna kadar sürecek Yaz kursları başlıyor.

Yaz Kursları Başlıyor

Bodrum Halk Eğitimi Müdürü Hayri Karagöl, Kent Haber’e yaptığı açıklamada bugünden itibaren bir hafta daha başvuru yapılabileceğini ve kursların 26 Haziran tarihinde başlayacağını ifade ederek şu bilgileri verdi;

“Öğrencilerimizin yaz tatilinin etkin bir şekilde geçirebilmesi için Halk Eğitim Müdürlüğümüzce belirlediğimiz bölgelerde kurs açmayı planladık. Bu vesileyle merkezimiz ve Güler Mustafa Kızılağaç, Gençlik Merkezi, Turgutreis Şevket Sabancı Kültür Merkezi, Yalıkavak’taki dersliklerimiz, Gündoğan ve Mumcular olarak bir planlama yaptık.”

Müracaatların bir hafta daha yapılabileceğini söyleyen Karagöl, “Piyanodan kemana, futboldan karateye, boksa kadar sportif, sanatsal ve akademik alanda kurslarımız olacak. Kurslar, Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek. Biz bütün öğrencilerin taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken elimizdeki usta öğretici ve öğretmen durumu da baz alarak, derslik durumunu baz alarak talepleri karşılayacağımızı düşünüyorum.” ifadelerini kullandı. 

Başvuruların Halk Eğitimi Müdürlüğü’ne yapılacağını söyleyen Karagöl, bir öğrencinin en fazla 2 kurs seçebileceğini dile getirdi.