YAZ OKULLARININ KURSLARI BAŞLADI

Bodrum'da 2009 yılından bu yana hizmet veren ve Mahinur Cemal Uslu Okulu bünyesinde...

YAZ OKULLARININ KURSLARI BAŞLADI
Bodrum'da 2009 yılından bu yana hizmet veren ve Mahinur Cemal Uslu Okulu bünyesinde faaliyet gösteren Fener Ege Spor Kulübü, yaz kurslarına başladı.

Yaz aylarında çocukların daha iyi vakit geçirebilmeleri için düzenlenen kurslara yaklaşık 30 öğrenci katılıyor. Çocuklar öğretmenleri eşliğinde sabah saatlerinde Paşatarlası sahilinde bir araya gelerek yüzme eğitimi aldı.

Bol aktiviteli ve eğlenceli bir ortam yaratılarak düzenlenen eğitimlerde öğrencilerin keyifli zaman geçirdikleri gözleniyor. Düzenledikleri çalışmalar hakkında bilgiler veren kulübün Antrenörü ve İdari Sorumlusu Sezer Dinçer, kursların sabah saatlerinde başlayarak akşama kadar devam ettiğini belirterek, şunları söyledi:

"Şuanda yaz okulu çalışmaları yapıyoruz. Öğrenci sayımız günden güne artıyor. Her branşımızın farklı öğretmenleri bulunuyor. Hafta içi hergün sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar çocuklarımız hep bizimle birlikte oluyor. Çocuklarımız ve ailelerimiz gayet memnun. Herkesi yaz okuluna bekliyoruz. Çocuklarımız evde bilgisayar başında veya oturarak zaman geçirmesinler istiyoruz. Voleybol, jimnastik, drama, yüzme, tenis, Badminton, Futsal gibi dersler alıyorlar. Her branşın öğretmenleri farklı. Herkesi yaz okuluna bekliyoruz" dedi.