SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:44:16' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:44:16' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661059

YAZAR BÜLENT AKKURT HASTANEYE KALDIRILDI

Rahatsızlanarak başvurduğu Özel Bodrum Hastanesinde beyin damarında tıkanıklık teşhisi...

YAZAR BÜLENT AKKURT HASTANEYE KALDIRILDI
Rahatsızlanarak başvurduğu Özel Bodrum Hastanesinde beyin damarında tıkanıklık teşhisi konulan ve tedavi altına alınan Gazeteci Yazar Bülent Akkurt'un, sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Geçirdiği rahatsızlık sonucu, bir süre önce Özel Bodrum Hastanesine kaldırılan Akkurt'a, ''beyinde damar tıkanıklığı'' teşhisi konuldu.

Hastanenin Beyin Cerrahı Opr. Dr. Abdullah Servet, gazetecilere yaptığı açıklamada, Akkurt'un denge sorunu şikâyetiyle hastaneye başvurduğunu söyledi.
Yapılan tetkiklerde Akkurt'un beyninde damar tıkanıklığı tespit ettiklerini belirten Servet, şunları söyledi:

''Kan sulandırıcı ilaçlarla tedaviye başladık, iyi bir sonuç aldık. Yürümeye başladı. Beklediğimden daha fazla iyileşme temposunda ve iyi bir direnç gösteriyor. Yaklaşık 10 yıldan beri Bülent beyin şikâyetlerini takip ediyorum. Damarlarında daha öncede daralma vardı. Ama yaşına göre çok aktif bir insan. Hafta sonuna kadar taburcu etmeyi düşünüyoruz.”

Sağlık durumunun iyiye gittiğini ifade eden Akkurt’da ''Küçük bir rahatsızlık geçirmiştim. Hastaneye kaldırıldım. Burada yapılan kontrolde beynimde kan pıhtısı olduğu belirlendi. Erken hastaneye geldiğim için teşhis konuldu ve müdahale yapıldı. Şu anda müşahede altındayım, gerekli tedaviler yapılıyor'' diye konuştu.

Bizde Kent Medya Grubu olarak usta gazeteci büyüğümüze acil şifalar diliyoruz.