SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:58:34' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:58:34' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661167

YAZGANLARIN MUTLU GÜNÜ

Turgutreis Beldesi’nde 1999-2009 yılları arasında Belediye Başkanlığı görevinde...

YAZGANLARIN MUTLU GÜNÜ
Turgutreis Beldesi’nde 1999-2009 yılları arasında Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Ali Server Yazgan’ın oğlu Serkan Mehmet Yazgan, Neşe Birce Bozdağ ile dünya evine girdi.
Genç çift Gardens of Babylon Hotel’de Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdi.
Ankara Atılım Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu Serkan Mehmet Yazgan ile İstanbul Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu Neşe Birce Bozdağ’ın nikah törenlerine yakınları ve dostları katıldı.
Ali Server Yazgan nikah töreninde “Bir oğlum vardı, bir de kızım oldu . Allah onları mutlu etsin. Tüm anne babalara da böyle güzel günleri yaşatsın. Tek oğlum olan Serkan için bir de geleneklerimizle örtüşecek bir köy düğünü yapmak istedim. Çok sıkıntılı günlerden geçtik. Bunun vermiş olduğu yorgunluk ile görüşemediğimiz tüm eş ve dostlarımızı bu düğüne davet etmek istiyorum” dedi.
Bu arada genç çift için Turgutreis’te köy düğünü düzenlendi. Düğüne Yazgan’ın aile dostları sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Geleneksel köy düğününde misafirlere Bodrum’un yöresel yemekleri ikram edildi, Davul ve zurna eşliğinde düğün devam etti.
Düğüne katılan misafirlerle tek tek tokalaşan Ali Server Yazgan, Knet Haber kamaralarına duygularını dile getirdi. Yazgan yaptığı konuşmasında, “Oğlumun mutlu gününü gördüğüm için çok mutluyum. Burada bir köy düğünü yapmak istedik. Düğüne katılan dostlarımıza teşekkür ediyorum. Çok mutluyum” dedi.
Ayşe Yazgan Batıgün ise, duygu dolu anlar yaşadığını. Mutlu günde ailesi ve dostlarıyla birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.