YELKEN KEYFİ

Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü sporcuları önümüzdeki hafta Marmaris'te yapılacak...

YELKEN KEYFİ
Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü sporcuları önümüzdeki hafta Marmaris'te yapılacak olan yelken yarışlarına hazırlanıyor.
Yelken kulübü sporcuları önümüzdeki hafta Marmaris'te yapılacak olan Amiral Orhan Aydın kupası yelken yarışları için yeni antranör Serdar Çiçek eşliğinde son hazırlıklarını yapıyor.
Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü'nde gerçekleştirilen hazırlıklara Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü, Era Yelken Kulübü, Yalıkavak Belediyesi Yelken Kulübü ve Turgutreis Belediyesi Yelken Kulübü sporcuları katılıyor.
Bodrum Belediyesi Yelken kulübü Antranörü Serdar Çiçek öncelikli hedeflerinin Marmaris'te gerçekleşecek olan Amiral Orhan Adın kupasında iyi bir derece almak olduğunu söyledi. Çiçek,"Daha sonraki hedefimiz kısa vadede Türkiye çapında, Yalıkavak'ta yapılacak olan yarıyıl kupası yarışları" dedi.
Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü'nün antraman için çok uygun koşullara sahip olduğunu ve geçtiğimiz günlerde Yelken Milli Takım spocularının antraman ve çalışmalarını burada yaptıklarını belirten Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü Sekreteri İbrahim Arkula, "Önümüzdeki hafta Türkiye Yelken Fedarasyonu'nun 2007 yılı içerisindeki son yarışlarından birisi olan optimis sınıfında Amiral Orhan Aydın kupası yelken yarışları Marmaris'te gerçeleşeçek. Marmaris'te yapılacak bu yarışlar için Bodrum'daki yelken kulübleri burada hazırlanıyor" dedi.
Marmaris'te gerçekleştirilecek olan Amiral Orhan Aydın kupası yelken yarışlarına Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü'nden 2, Era yelken Kulübü'nden 2, Yalıkavak Belediyesi Yelekn Kulübü'nden 1 ve Turgutreis Belediyesi Yelken Kulübü'nden 1 sporcu katılıyor.