SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 07:22:11' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 07:22:11' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=07 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1659950

YELKENLER ADA İÇİN AÇILDI...

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Muğla İli 2016 Faaliyet Programı içerisinde...

YELKENLER ADA İÇİN AÇILDI...
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Muğla İli 2016 Faaliyet Programı içerisinde yer alan Hereketli Salma 5. Ayak yarışları bugün İçmeler'de başladı. Lazer ve Optimist sınıfında yapılan yarışlar, 5 Haziran 2016'da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren yelkenci Turgutreis Yelken Kulübü yelkencisi Ada Uz anısına yapıldı.

3 gün sürecek yarışlara Turgutreis Yelken Kulübü, Era Yelken Kulübü, Bodrumspor Yelken Kulübü, Yalıkavak Yelken Kulübü, Fethiye Yelken Kulübü, Bodrum Modalılar Yelken Kulübü ve Eğirdir Yelken Kulübü'nden yaklaşık 104 sporcu katıldı. Küçük yelkenciler kuzeyden esen rüzgarla birlikte arkladaşları Ada Uz anısında yelkenlerini açtı. Yarışın baş hakemi Sevinç Tuncalı Emek yarışlar hakkında bilgiler vererek şunları söyledi:

"Bu yarışımız 15-18 Aralık tarihleri arasında yapılan senenin son yarışı. Acı bir trafik kazasında yitirdiğimiz Ada Uz anısına yapıyoruz. Sevgili Ada Uz ışıklarla uyusun. Bizi gülümseyerek izlediğini düşünüyorum. Biz de onu sevgiyle anıyoruz. Bugünkü yarışlarımıza başladık, rüzgarımız çok iyiydi. 3 gün boyunca da kuzeyli rüzgarımızın devam edeceğini umuyoruz. 9 yarış planlandı, Pazar günü saat 16.00'da ödül törenimiz olacak. Ödül törenimizde Ada'nın annesiyle birlikte ödül alan çocuklarımızın madalyalarını vereceğiz" dedi.

Yarışlarda aynı zamanda hakemlik yapan Ada Uz'un annesi Oya Erol Uz ise duygularını şöyle ifade etti:

"Bu haftasonu Ada için yapılan 3'üncü etkinlik oldu. İlk Peksimet'te açılan kütüphanede Ada Uz anısına bir kitaplık oluşturuldu. Arkasından geçtiğimiz hafta Ada Uz Eğitim ve Bilim Derneği olarak Ada Uz hatıra ormanı yaptık ve bu haftasonu da Ada'nın çok sevdiği yelken yarışlarını onun anısına yaptık. Benim için duygu dolu bir
gün. Ada'nın adına yapılan her şey benim için çok kıymetli. O hayattayken ben aday hakemlik yapıyordum, şimdi onun için bu yarışta hakemlik yapıyorum. Burada yarışan çocuklar hangi kulüpten olursa olsun onun arkadaşıydı. Sporda centilmenlik ve dostluk çok önemli. Dolayısıyla hepsi birbirinin arkadaşı."

Yarış alanında Turgutreis Yelken Kulubü tarafından da Ada Uz'un anısına domates çorbası dağıtıldı.

5. Ayak yarışları Pazar günü saat 16.00'da yapılacak ödül töreniyle sona erecek.