Yeni Binayı Etkinlikle Açtılar

2017 Yılından buyana faaliyet gösteren Turgutreis Sanatçılar Derneği üyeleri yeni binalarını düzenledikleri bir etkinlikle açtılar

Yeni Binayı Etkinlikle Açtılar

2017 Yılından buyana faaliyet gösteren Turgutreis Sanatçılar Derneği üyeleri yeni binalarını düzenledikleri bir etkinlikle açtılar. Sanatçılar, “Turgutreis başta olmak üzere Bodrum’da sanatı hayatlara dokundurmak ve Turgutreis’in bütününe estetikle, renkle, biçimle değer katmak” üzere bir arada olduklarının ifade ettiler. 

Turgutreis Mahallesi Mehmet Hilmi Caddesi’ndeki yeni binanın açılış kokteyline çok sayıda davetli katıldı. 

Açılışta kısa bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, “Çok güzel bir bina olmuş. Burada sanatçı arkadaşlarımız çok değerli çalışmalara imza atacaklarına eminim. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Dernek Başkanı Ayhan Uncuoğlu’da derneğin yeni buluşma noktasının önünde yaptığı açıklamada “Bugün yeni merkezimizde sanatçı dostlarımızla ve arkadaşlarımızla birlikteliğimizi kutluyoruz. Birlikte mutluyuz. Bodrum’a ve Turgutreis’e değer katacak çalışmalarımız için haftanın 6 günü buradayız. Sanat üretmek isteyen herkesi bizimle irtibata geçmesini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.