YENİ MEKANLAR ARDI ARDINA AÇILIYOR…

Gümüşlük Dereköy de İbrahim ve Fatoş Ersoy’un işletmeciliğini yaptığı “Günbatımı”...

YENİ MEKANLAR ARDI ARDINA AÇILIYOR…
Gümüşlük Dereköy de İbrahim ve Fatoş Ersoy’un işletmeciliğini yaptığı “Günbatımı” restoran önceki gün sezona merhaba diyerek misafirlerine kapılarını açtı.

8 bin m2’lik bir alanda kurulu olan ve içinde yüzme havuzu, hayvanat bahçesi, düğün salonu, kafeterya gibi bölümleri bulunan işletmede ayrıca günbatımı keyfi yaşatılıyor.

İşletmenin açılışını Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire yaptı. Tire açılışta yaptığı konuşmada “Gümüşlüğün en güzel yerlerinden bir tanesi, buranın adı her geçen gün büyüyecek ve etkinliklere sebep olacak diye değerlendiriyorum” dedi.

Açılışın ardından mekânda Cuma ve Cumartesi günleri sahne alacak olan Melon Şapka ve Evren grubu söyledikleri hareketli ve slov şarkılarla davetlileri eğlendirdi.

Mekan hakkında Kent Haber’e bilgiler veren İbrahim ve Fatoş Ersoy çifti, Bodrum’a iddialı bir yer kazandırdıklarını belirterek şunları söyledi:

“Biz büyükşehirde yetiştik avukatlıktan emekli olduktan sonra buraya yerleştik. Böyle bir tesis açmayı düşündük iyi olacağını düşünüyoruz. Çok güzel ve havası serin olan nezih bir yer yapmaya çalıştık. Yemek, kafeterya, hayvanat bahçesi, yüzme havuzumuz var .Düğün salonlarımız var geniş bir yelpazede hizmet vermeye çalışıyoruz. 8 bin m2 alanımız var Bodrum yarımadasından olmayan kuyu tandırını ilk biz yapıyoruz.Burada onun dışında mutfağımızda olmayan ürünümüz var .Burada şu anda 18 personelimiz hizmet veriyor. Cuma ve cumartesi akşamları Melon Şapka ve Evren şiirler ve şarkılar adı altında programımız var. Latin ve fasıl müziklerimiz ile haftanın 5 günü veya 6 günü canlı müzik yapmayı düşünüyoruz. Bu akşam buraya gelen herkese çok teşekkür ediyoruz .Umarız çok güzel şeyler yaparız hep birlikte. Burada özellikle gün batımı için bütün Bodrumluları davet ediyoruz. “